Youtube

Duši all käimine

B SET BSD3 110 L/R

B SET BSD3 110 L/R dušiustele BSD3

Disainilt lõpetatud ja kokku sobivad hinged, hoidikud, tihvtid ja käepidemed võimaldavad dušikabiinide Brilliant BSD3 (110, vasak- või parempoolne) minimalistlikul välimusel tõeliselt mõjule pääseda. Metalldetailide lame nurgeline kuju eristab dušikabiini Brilliant kõigist teistest turul saada olevatest.Massiivsete metallelementide ja kvaliteetse kroomimise kombinatsioon tagab kõigi metalldetailide parima võimaliku kvaliteedi. Tänu sellele võime garanteerida nende äärmiselt pika kasutusaja, mida on kinnitanud ka 30-aastase kasutusaja testid.

Sari

Kontseptsioonide Brilliant ja Walk-In täielikult komplekteeritud tooted koosnevad kahest osast, mis tuleb eraldi tellida!

B SET
Kontseptsiooni Brilliant dušikabiini klaasid, dušiuksed ja statsionaarsed dušiseinad, ning samuti ka metallosad, mida nimetatakse B SET-iks, tuleb osta eraldi. B SET koosneb hoidikutest, hingedest, käepidemetest ja paigalduskomplektist, mõnda komplekti kuuluvad ka Brilliant hoidikud. Ka väikseimate mõõtudega dušikabiinidele saab eraldi (täiendavalt) osta kas pika või lühikese klaasihoidiku.

W SET
Kontseptsiooni Walk-In täiskomplektse toote saamiseks tuleb statsionaarsed dušiseinad Walk-In ja terve dušikabiini stabiilsust tagavad hoidikud - nn W SET - eraldi tellida. W SET koosneb metallhoidikutest ja tugedest.

Muid konstruktsioonivõimalusi, ja mitte ainult Walk-In toodete osas, saab kasutada tellides tooteid eritellimuste konfiguraatori nestandartas.ravak.lt abil, kus avaneb võimalus soovitud parameetreid (toote tüüp, laius, kõrgus) valida.

Tehnilised andmed

Metallosade komplekt dušiustele BSD3 110, vasak- või parempoolne variant.
B SET koosneb:

  • massiivsest klaasihoidikust: 2 tk
  • uksehingedest: 2 tk
  • käepidemest: 1 tk
  • paigalduskomplektist

Hinged on dušikabiini siseküljel klaasi sisse süvistatud, mis muudab kabiini hooldamise uskumatult palju lihtsamaks. Ukse avamisel ja sulgemisel tagab tõstemehhanism selle kergituse läve kohale ja automaatse täieliku sulgumise. Puhta metalli ja massiivse ergonoomilise käepideme kooskõla rõhutab kogu dušikabiini poolt jäetavat majesteetlikku muljet.

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
D01000A088 B SET BSD3-L 100,110 kroom 350,00
D01000A087 B SET BSD3-P 100,110 kroom 350,00