Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Bidee Chrome

Bidee Chrome

Puhas disainilahendus, mida iseloomustab lihtne stiil ilma segavate üleliigsete detailideta. Välimuselt täiendab Chrome tootesarja kontseptsiooni ning sobib paigaldamiseks koos WC-potiga Chrome RimOff. Tänu sellele, et bidee riputatakse seinale (nagu ka WC-pott), muutub vannitoa või WC igapäevane hooldus, eriti aga põranda puhastamine märksa lihtsamaks. Ilma servade ja õnarusteta, kuhu mustus koguneda võiks. Harmoonilise sisekujunduse loomiseks vannitoas ja WC-s tasub neid sisustada ka teiste Chrome´i kontseptsiooni toodetega.

Sari

Nii nagu me hoolitseme oma käte eest, pestes neid igapäevaselt lähtudes hügieeni ja hea enesetunde nõuetest, võime hoolitseda ka oma intiimkehaosade eest. Tunnetades kord bidee eeliseid vannitoas, ei suuda te sellest enam kunagi loobuda.

Vannitoasarja laiendamine täiuslikkuseni
Seinale riputatav bidee Chrome vastab kujunduselt teistele laialdase Chrome sarja toodetele, mis annab Teile võimaluse säilitada WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus. Bidee disain on sedavõrd tänapäevane ja universaalne, et sobib iga vannitoa sisekujundusega.

Varjatud paigaldus
Ei riku üldilmet, kergendab raskesti ligipääsetavate kohtade koristamist WC-poti välispinnal, kuhu sageli koguneb mustus.

Seinale riputatav
Lihtsustab vannitoa põranda koristamist.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (laius x sügavus x kõrgus): 360 x 525 x 300 mm
  • materjal: monoliitne keraamika, glasuur ei vaja täiendavat pinnatöötlust
  • peidetud kinnitussüsteem
  • garantii: 10 aastat
  • lisatarvikud: bidee paigaldusmoodul, bideesifoon, bideesegisti

Kvaliteetne keraamiline materjal, uus ja igapäevaseks kasutamiseks kohandatud disain.
Bidee Chrome on varustatud bideesegisti paigaldamiseks mõeldud avaga. Varjatud paigaldus- ja kinnituskomplekt kuuluvad toote juurde.
Koos bideega soovitame hankida ka bidee paigaldusmooduli, bideesifooni ja -segisti (näiteks seisva bideesegisti Chrome).
Selleks, et WC-s või vannitoas ühtne kujundus säilitada, soovitame kombineerida bideed ka teiste Chrome kontseptsiooni toodete (WC-poti, valamu, vannitoamööbli jne) ning muude Chrome aksessuaaridega.

10-aastane garantiiKontseptsioon
Bidee Chrome

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01450 350 x 525 x 290 Bidee Chrome riputatav, valge 279,00