Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Valamukapp SD Classic 800

Valamukapp SD Classic 800

Valamukapi klassikalise kuju muudavad eriliseks valged kõrgläikega uksed, millel on ergonoomiline käepideme funktsiooni täitev süvend, tellitakse eraldi kas vasak- või parempoolsena. Kapi sees asub kõrge sahtel (40 cm) mitmesuguste esemete hoidmiseks.

Sari Classic

Klassika selle sõna parimas mõttes

Classic vannitoamööbli sarjas on disainer teostanud lihtsuse ja praktilisuse idee nende olemuslikul kujul. Tagasihoidlikku välisilmet rõhutab minimalistlikus stiilis ovaalne käepide.

Vannitoamööbel Classic

Palju erinevaid suurusi

Classic sarjas on esindatud nii minivalamud, mis sobivad ennekõike WCsse, kui ka kogu pere jaoks mõeldud topeltvalamud. Kõikide valamute juurde pakume vastava stiili ja suurusega valamukappe.


Vannitoamööbel Classic

Läbimõeldud sisestruktuur

Iga Classic kapi mudel on välja töötatud nii, et selles oleks võimalikult palju ruumi erinevate esemete hoidmiseks, olles samal ajal ruumisäästlik vannitoa element. Suurim valamukapp topeltvalamu jaoks on varustatud vaheseintega madala sahtliga väikeste esemete hoidmiseks.


Vannitoamööbel Classic

Värvilahenduse valik

Selleks, et vannitoamööbel Classic sobiks tõepoolest igasse vannituppa, oleme välja töötanud korpuse neljas värvilahenduses: valge ja kask.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 80 x 49 x 47 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • tüüplahendus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • korpuse värvilahendus: valge, kask
  • uste värvilahendus: läikega valge

Kõrge sahtliga (40 cm) valamukapp. Vasak- või parempoolse variandi valik sõltud valamu teostusest. Uste värv: läikiv valge (värvitud puitkiudplaat), korpuse värv sõltub valitud värvikombinatsioonist. Tarnitakse kokkupandud kujul. Toote komplekti kuulub montaažikomplekt (poldid, hinged, katted). Kapp paigaldatakse seinale, reguleeritavate jalgade kasutamine ei ole võimalik. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste sarja Classic toodetega (valamu Classic 800, peegel Classic 800) ja teiste RAVAK toodetega.

Valamukapp SD Classic 800

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000350 800 x 490 x 470 SD Classic 800 L cabinet under washbasin birch/white 0,00
X000000351 SD Classic 800 R cabinet under washbasin birch/white 0,00
X000000305 SD Classic 800 L cabinet under washbasin white/white 0,00
X000000306 SD Classic 800 R cabinet under washbasin white/white 0,00