Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Horisontaaltoruga valamukapp SD Evolution

Valamukapp SD Evolution

Kapil on praktiline kroomitud käterätikuhoidja ja avar ruum asjade hoidmiseks. Teie vannitoa sisekujundust aitavad rõhutada kapi avatud riiulitele paigutatud esemete värv ja stiil.

Sari Evolution

Eriline ja harmooniline

Valamukappide ja valamute komplektidel Evolution on unikaalne ja samas praktiline disain. Valamute esiserva kumerus läheb sujuvalt üle kapi furnituurile. Koos samanimelise sarja vanniga, mis on saanud Tšehhi Designcentri nimetuse „Silmapaistev toode“, moodustavad need ainulaadse vannitoasarja.

Vannitoamööbel Evolution

Sõltumatus või sari (kontseptsioon)

Sarjas Evolution on ideaalselt ühendatud mitu vastandlikku printsiipi. Kõik selle tooted on „enesekindlad üksiküritajad“, mis vaatamata sellele loovad kombineerituna ilu ja kasulikkuse sümfoonia.


Vannitoamööbel Evolution

Ideaalne komplekteerimine

Kappide Evolution „push/pull“ avamismehhanismiga isesulguvad sahtlid pakuvad piisavalt ruumi kosmeetikatoodete ja muu vajaliku jaoks. Sarja toodete elegantsi rõhutab kumer kuju.


Vannitoamööbel Evolution

Autoridisain

Stuudio Nosal, mis on tuntud oma innovaatilise lähenemise poolest igapäevaselt kasutatavatele esemetele, on andnud sarja Evolution toodetele ainulaadse ja eksklusiivse disaini. Mööblikompositsioonile annavad terviklikkuse valged läikega kapid.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 70 x 55 x 40 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • korpuse värvilahendus: läikega valge
  • uste värvilahendus: läikega valge

Valamukapp SD Evolution kroomitud käterätikuhoidja ja avara ruumiga asjade hoidmiseks. Kapi põhja ning külgede sise- ja välispind on läikivvalged. Paigaldatakse otse seinale, ei ole võimalik kasutada jalgu. Kroomitud käterätikuhoidja kuulub toote komplekti. Tarnitakse kokkupandud kujul. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste sarja Evolution toodetega (valamu Evolution, peegel Evolution) ja teiste RAVAK toodetega.

Horisontaaltoruga valamukapp SD Evolution

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000364 700 x 550 x 400 SD Evolution cabinet under washbasin white/white with a bar 155,00

Download

21,2 MB