Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Sahtliga valamukapp SDS Evolution

Valamukapp SDS Evolution

Kapi esiuksel on push/pull avamismehhanism, järgib valamu Evolution esikülje erilist kuju. Kapi sees on 40 cm kõrgune sahtel asjade paigutamiseks.

Sari Evolution

Eriline ja harmooniline

Valamukappide ja valamute komplektidel Evolution on unikaalne ja samas praktiline disain. Valamute esiserva kumerus läheb sujuvalt üle kapi furnituurile. Koos samanimelise sarja vanniga, mis on saanud Tšehhi Designcentri nimetuse „Silmapaistev toode“, moodustavad need ainulaadse vannitoasarja.

Vannitoamööbel Evolution

Sõltumatus või sari (kontseptsioon)

Sarjas Evolution on ideaalselt ühendatud mitu vastandlikku printsiipi. Kõik selle tooted on „enesekindlad üksiküritajad“, mis vaatamata sellele loovad kombineerituna ilu ja kasulikkuse sümfoonia.


Vannitoamööbel Evolution

Ideaalne komplekteerimine

Kappide Evolution „push/pull“ avamismehhanismiga isesulguvad sahtlid pakuvad piisavalt ruumi kosmeetikatoodete ja muu vajaliku jaoks. Sarja toodete elegantsi rõhutab kumer kuju.


Vannitoamööbel Evolution

Autoridisain

Stuudio Nosal, mis on tuntud oma innovaatilise lähenemise poolest igapäevaselt kasutatavatele esemetele, on andnud sarja Evolution toodetele ainulaadse ja eksklusiivse disaini. Mööblikompositsioonile annavad terviklikkuse valged läikega kapid.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 70 x 55 x 47 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • korpuse värvilahendus: läikega valge
  • uste värvilahendus: läikega valge

Kapil on sügav sahtel esemete hoidmiseks (40 cm), avamismehhanism push/pull. Kapi põhja ning külgede sise- ja välispind on läikivvalged. Paigaldatakse otse seinale, ei ole võimalik kasutada jalgu. Tarnitakse kokkupandud kujul. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste sarja Evolution toodetega (valamu Evolution, peegel Evolution) ja teiste RAVAK toodetega.

Sahtliga valamukapp SDS Evolution

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000365 700 x 550 x 400 SDS Evolution with a drawer white/white 249,00

Download

21,2 MB