Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Valamukapp SDU Rosa

Valamukapp SDU Rosa

Oskuslikult läbi mõeldud lahendus. Selle kuju järgib ideaalselt valamu kuju ja annab lisaruumi asjade hoidmiseks. Kapp on varustatud sahtliga.

Sari Rosa

Universaalne kasutus

Rosa mööbli ja valamute kaarjad jooned järgivad samanimelise sarja vanni kuju. Nende kombineerimine vannitoas säästab ruumi ja loob harmoonilise terviku. Suur mudelite valik annab võimaluse kasutada neid igas vannitoas.

Vannitoamööbel Rosa

Lai sortiment

Mööbel Rosa kujutab endast terviklikku pakkumist, mis on kooskõlas iga ostja nõudmistega. Vannitoakappide ühisjooneks on kaarjas kuju, mis kordub valamute esipaneelil. Kappide, peeglite ja valamute mõõdud on välja töötatud nii, et need oleksid omavahel kombineeritavad.


Vannitoamööbel Rosa

Igasuguse stiili jaoks

Süvaimmutusega hoolikalt töödeldud korpused, mis on saadaval kolmes värvivalikus (hele kask, valge), annavad vannitoale iga kord uue stiili ja rahuldavad ka kõige nõudlikuma ostja vajadusi. Kõiki värvivalikuid viimistlevad valged kõrgläikega uksed.


Vannitoamööbel Rosa

Läbimõeldud disain

Rosa vannitoamööbel järgib ideaalselt samanimelise sarja vanni jooni, luues vannitoas harmoonia ja sünergia. Sarja Rosa nurgad ja kuju sobituvad omavahel suurepäraselt ning on väga ruumisäästlikud.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 56 x 40 x 24 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • tüüplahendus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • korpuse värvilahendus: valge, kask

Valamukapp SDU Rosa on varustatud sahtli ja avatud pinnaga asjade hoidmiseks. Ei ole võimalik tellida värvilahenduses Strip Onyx. Tarnitakse kokkupandud kujul. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida valamukappi teiste sarja Rosa toodetega (valamu Rosa, peegel M 560), RAVAK vannitoamööbli ja teiste toodetega.

Valamukapp SDU Rosa

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000238 560 x 400 x 240 SDU Rosa L birch/white 0,00
X000000239 SDU Rosa R birch/white 0,00
X000000326 SDU Rosa L white/white 229,00
X000000327 SDU Rosa R white/white 229,00

Download

24,7 MB