Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Cabinet under washbasin SDU Rosa Comfort

Valamukapp SDU Rosa Comfort

Kapp, millesse mahub üllatav hulk asju, kuid seejuures ei võta see vannitoas liigset ruumi. Selle kuju järgib ideaalselt samanimelise valamu kuju. Kapp on vastustatud sahtli ja sisseehitatud pesukorviga.

Sari Rosa

Universaalne kasutus

Rosa mööbli ja valamute kaarjad jooned järgivad samanimelise sarja vanni kuju. Nende kombineerimine vannitoas säästab ruumi ja loob harmoonilise terviku. Suur mudelite valik annab võimaluse kasutada neid igas vannitoas.

Vannitoamööbel Rosa

Lai sortiment

Mööbel Rosa kujutab endast terviklikku pakkumist, mis on kooskõlas iga ostja nõudmistega. Vannitoakappide ühisjooneks on kaarjas kuju, mis kordub valamute esipaneelil. Kappide, peeglite ja valamute mõõdud on välja töötatud nii, et need oleksid omavahel kombineeritavad.


Vannitoamööbel Rosa

Igasuguse stiili jaoks

Süvaimmutusega hoolikalt töödeldud korpused, mis on saadaval kolmes värvivalikus (hele kask, valge), annavad vannitoale iga kord uue stiili ja rahuldavad ka kõige nõudlikuma ostja vajadusi. Kõiki värvivalikuid viimistlevad valged kõrgläikega uksed.


Vannitoamööbel Rosa

Läbimõeldud disain

Rosa vannitoamööbel järgib ideaalselt samanimelise sarja vanni jooni, luues vannitoas harmoonia ja sünergia. Sarja Rosa nurgad ja kuju sobituvad omavahel suurepäraselt ning on väga ruumisäästlikud.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 78 x 55 x 68 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • tüüplahendus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • korpuse värvilahendus: valge, kask
  • uste värvilahendus: valge

Valamukapp SDU Rosa Comfort on varustatud sahtli, mugava riiuli ja sisseehitatud pesukorviga. On võimalik paigaldada seinale või keraamilistele jalgadele. Tarnitakse kokkupandud kujul. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida valamukappi teiste sarja Rosa toodetega (valamuga Rosa Comfort, peegliga M 780), RAVAK vannitoamööbli ja teiste toodetega.

Cabinet under washbasin SDU Rosa Comfort

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000162 780 x 550 x 680 SDU Rosa Comfort L birch/white 449,00
X000000163 SDU Rosa Comfort R birch/white 449,00
X000000328 SDU Rosa Comfort L white/white 449,00
X000000329 SDU Rosa Comfort R white/white 449,00
X000000170 MR Base 22,00

Download

24,7 MB