Youtube Instagram

Duši all käimine

Vahesein Supernova DSS

Vahesein jaotab vannituba ilusasti ja originaalselt
Suurus 80, 90 cm
Raam: valge
Karastatud klaas: Grape

Garantii: 5 aastat

Toode koosneb ühest liikumatust osast, mis on mõeldud iseseisvaks kasutamiseks ja mida ei saa dušiuksega kombineerida. Toote kõrgus on 1850 mm.

Toodet kinnitatakse seina külge alumiiniumprofiili abil (pakendi sees). Raami alumine osa toetub vastu põrandat. Ülaosa stabiliseerimiseks soovitame kasutada DSS hoidiikut (ei ole pakendi sees).

Sari Supernova

Absoluutselt töökindlad

Mudelisarjas Supernova on klientide poolt kõige enam hinnatud dušinurgad, mis turul saadaval on. Me pakume raame nüüd ka mustas värvitoonis, samuti valgena või väga vastupidava satiinpinnaviimistlusega. Te võite valida karastatud turvaklaasist või plastmassist täidise. Tänu otstarbekuse ja moodsa esteetika õigele vahekorrale on Supernova soodne ja ajatu lahendus iga vannitoa jaoks.

Dušinurgad ja dušiuksed Supernova

Tõrkevaba ja vaikse toimimise eluaegne garantii

Dušikabiinide Supernova lükandmehhanism on varustatud patenteeritud süsteemiga AntiBlock, mis tagab pikka aega dušikabiini tõrgeteta töö, uksed ei kiilu kinni ega lähe risti. Katsetatud kasutusaeg on 1 000 000 avamist ja sulgemist. Me anname sarja Supernova dušikabiinide tehnilisele lahendusele AntiBlock 10-aastase garantii.


Dušinurgad ja dušiuksed Supernova

Igavene raamkonstruktsioon

Dušikabiinide Supernova konstruktsioon on paksuseinalisest alumiiniumist ning sellel on väga kvaliteetne matist metallist pinnaviimistlus (nn satiin). Nõnda sobib see nii kodustesse vannitubadesse kui ka hotellidesse ja pansionidesse.


Dušinurgad ja dušiuksed Supernova

Väga kerge paigaldamine

Me tarnime toote kokkupandult, piisab selle seina külge kruvimisest ja tihendamisest.

Tehnilised andmed

Vahesein Supernova DSS

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
96040100ZG 741-761x1850 DSS-80 valge+klass Grape 119,00
96070100ZG 841-861x1850 DSS-90 valge+klass Grape 125,00
B130000001 Holder DSS,DSV,PSV valge 27,00