Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Double washbasin Classic 1300

Topeltvalamu Classic 1300

Pakub mugavat pesemisruumi ja ruumi korraga kahe kasutaja asjade paigutamiseks. Klassikaline disain näeb igas moodsas vannitoas hea välja.

Sari Classic

Lihtne klassika

Classic sarja valamutel on klassikaline kuju, mis sobib igasse tänapäevasesse vannituppa. Laia toodete sortimenti iseloomustavad kerged jooned ja ideaalselt sirgete servadega siledad pinnad asjade hoidmiseks.

Valamud Classic

Suurus iga vannitoa jaoks

Suuruselt sobivad valamud Classic igasse vannituppa – alustades praktilistest minivalamutest WC jaoks, kolmest standardvalamust ja lõpetades topeltvalamutega, mis on eriti mugavad suurtes peredes.


Valamud Classic

Pind asjade hoidmiseks

Kui otsustate tõeliselt suure abipinnaga valamu kasuks, tuleb Teile appi sari Classic. Mudel Classic 80 on mugandatud just selleks otstarbeks, sellel on lisaks suurele pesemissüvisele ka täiesti sile ja avar pind asjade paigutamiseks.


Valamud Classic

Läbimõeldud kuju

Valamute Classic vormid äratavad huvi lihtsate, kuid kaunite lahenduste hindajates. Ilmekas täisnurkne kuju sobib stiililt igasse vannituppa, sisemuse meeldivad pehmed jooned justkui võtaksid Teid oma embusse.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 1300 x 49 сm
  • materjal: komposiit - dolomiidi ja vaigu valatud segu
  • ülevool: jah
  • segistiava: 35 mm x 2
  • valamukapp: jah
  • aksessuaarid: valamu äravoolud, sifoonid, valamukapp, peegel
  • garantii: 5 aastat

Tervikliku sisekujunduse lahenduse saamiseks soovitame kombineerida topeltvalamut teiste sarja Classic toodetega (valamukapp SD Classic 1300, segisti RAVAK, peegel Classic 1300) ning sarja Classic ülejäänud vannitoamööbli ning RAVAK aksessuaaridega. Kombineerides valamukapiga SD 1300 pöörake tähelepanu seina koormusele – kapi kaal on 65 kg. Topeltvalamut on võimalik täiendada topeltvalamukapiga või paigaldada seinale. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne) ja ülevoolu kaas kuuluvad toote komplekti.

5-aastane garantiiKontseptsioon
Double washbasin Classic 1300

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJD01113000 1300 x 490 Kahene valamu CLASSIC 1300 segistiaukudega 375,00