Youtube Instagram

Duši all käimine

Dušialused Galaxy Pro 10°

Valatud marmorist lamedad dušialused on mõeldud kombineerimiseks eelkõige vannitoasarjaga 10°. Tänu sisepinna pööramisele 10° võrra pakuvad need uusi hoiupindu pesuvahendite jaoks.

Dušialused Galaxy Pro 10°

Disainiline kooskõla

Dušialuste sari Galaxy Pro 10° lähtub kogu vannitoale mõeldud tootesarja 10° põhilisest ideest. See sisaldab nii ainulaadset asümmeetrilist dušialust, mis on loodud spetsiaalselt ristkülikukujulise asümmeetrilise dušikabiini 10° jaoks, kui ka ruudu- ja ristkülikukujulisi dušialuseid, mille juures kasutatakse 10° võrra pööramise põhimõtet uute hoiupindade saamiseks väljaspool dušialusele astumise piirkonda.


Dušialused Galaxy Pro 10°

Madalad

Sarja Galaxy Pro dušialused aitavad kõrvaldada vannitoast barjäärid. Nende väga madala servaga lame põhi võimaldab väga lihtsat süvistamist või põrandale paigaldamist, nii et põrand jääb terviklikuks ning esteetiliselt ja funktsionaalselt rikkumatuks.


Dušialused Galaxy Pro 10°

Vastupidavad

Valatud marmorit valmistatakse jahvatatud dolomiidi ja vaigu segust. Tänu sellele on dušialused erakordselt tugevad, vastupidavad ja mittepoorsed, mistõttu neile ei kogune bakterid ja hallitus. Teiste materjalidega võrreldes mõjub valatud marmor ka soojemalt ning kokkupuude valatud dušialusega on seetõttu meeldivam.