Youtube Instagram

Segistid

Dušitoru 10° Free black TD F 091.20/150

Dušitoru 10° Free black, termostaatsegisti ja dušikomplektiga

TD F 091.20/150
Vee püsiva temperatuuri tagamiseks. Tasakaalustab hetkega vee surve ja temperatuuri kõikumised torustikus ning tagab nii, et vesi on alati just teie määratud temperatuuriga. Kes on kord termostaatsegistit proovinud, ei soovi enam teistsugust. Mati musta pinnatöötlusega dušitoru tõmbab tähelepanu ja muudab teie vannitoa luksuslikumaks.

Sari Thermo

Termostaatsegistid pakuvad intelligentset lahendust moodsasse vannituppa. Termostaatsegisti segab külma ja kuuma vett ning kaitseb ootamatu kuuma veega kõrvetada saamise ja ebameeldiva jäise vee eest. Aeganõudva reguleerimise asemel saab nüüd hetkega valida vee ideaalse temperatuuri, mis võimaldab säästa nii vett kui ka energiat! Reguleerige väljuva vee temperatuuriks meeldivad 37–38 °C ning nautige duši all vee püsiva temperatuuri juures tõelist mugavust. Sileda pinnaga hoob on veel meeldivam, disain veel kasutajasõbralikum ja teie rahulolu veel suurem. Sari 10° Free black paistab silma hoova sileda pinnaga ning see paelub mustas värvitoonis kohe teie tähelepanu.

Tehnilised andmed

  • termostaatsegistiga dušitoru kõrgus: reguleeritav vahemikus 86 - 133,5 cm
  • segisti ühenduste vahekaugus: 150 mm
  • kassett: termostaatiline, vee temperatuuri reguleerimiseks
  • värvitoon: matt must
  • teostus: temperatuuri regulaator vasakul – CoolFeel
  • teostus: ruudukujuline peadušš ABS 25 cm; käsidušš – 3 funktsiooniga, peadušši saab pöörata ka külgedele
  • ühendusvoolikud: täpsustan pea- ja käsidušši
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: sarja 10° täienduseks dušikabiinile, samuti teiste dušikabiinidega

Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida segisteid 10° Free black teiste toodetega sarjast 10° ja RAVAKi muude tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada puhastusvahendit RAVAK Cleaner Chrome.
Soovitame viia temperatuuriregulaatorit aeg-ajalt (sõltuvalt vee karedusest) äärmistesse asenditesse, et takistada katlakivi kogunemist.

5-aastane garantiiKontseptsioonTorutelgede vahe 150 mmAirAntiBlock (dušiotsik)Ravak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestCoolFeelSäästlikkus
Dušitoru 10° Free black TD F 091.20/150

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070160 TD F 091.20/150 dušilatt termostaadiga dušisegistiga, must 599,00

ALLALAADIMISED