Youtube Instagram

Duši all käimine

Dušiuks Blix BLDP3

BLDP3 bright alu + Transparent

Praktiline liugsüsteem tagab avarat sissepääsu dušikabiini. Vesi ei voola välja dušinurgast.

Sari Blix

Praktiline ja meeldiv

Dušikabiin Blix kujutab endast kõige paremat kõrge kvaliteedi ja soodsa hinna suhet. See korralikult valmistatud ja moodsa disainiga toode on kättesaadav igale tavakliendile ning sellel on alati palju praktilisi eeliseid.

Dušinurgad ja dušiuksed Blix

Meeldiv kasutamine

Dušikabiini Blix lükandsüsteem on väga vaikne ja töökindel ning selle alumine osa on varustatud mehhanismiga SilentRun, mis väldib liikuvate osade kinnikiilumist ja ristiminekut. Nii on see teie dušikabiini tõrkevaba ja vaikse toimimise eluaegne garantii.


Dušinurgad ja dušiuksed Blix

Lihtne puhastamine

Lükanduste alumises osas oleva fiksaatori kerge vajutamisega saab terve uksetiiva eemale pöörata ja vajadusel ka eemaldada. Nii ei jää järele ühtegi ligipääsmatut kohta, mida ei saa kergesti puhastada. Dušikabiini hooldamise muudab veel lihtsamaks universaalne leebetoimeline vahend RAVAK Cleaner, mis on mõeldud kõigi vannitoapindade puhastamiseks.


Dušinurgad ja dušiuksed Blix

Kõigi eluetappide jaoks

Kuni kahe meetri laiused dušiuksed, mis sobivad ka näiteks kahe armunu ühiseks duši all käimiseks, veerandringikujulised dušikabiinid, mis tulevad kasuks peamiselt väiksemates vannitubades, ning ka vähendatud kõrgusega kabiin, mida saab kombineerida spetsiaalselt väikeste laste või seenioride jaoks välja arendatud istmega varustatud dušialusega – dušikabiinid Blix võivad olla teiega kogu elu.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 90, 100 cm
  • tüüplahendus: pööratav toode (L/R)
  • värv: Läikiv Alubright raam, kroomitud käepidemed
  • karastatud klaasist täited: 5 mm; Transparent
  • toote kõrgus: 190 cm
  • garantii: 5 aastat

Dušiuksed BLDP3 saab integreerida niši või ühendada jäiga seinaga. Paigaldamine RAVAK alustega Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat ja Gigant Pro Chrome või kinnitatakse põrandale äravoolu süsteemiga.

5-aastane garantiiKlaasi paksus 5 mmKlaasi kaitsekiht AntiCalcVaikne liikumine SilentRunL/R variant 180°Lihtne kokkupanek (dušikabiin)
Dušiuks Blix BLDP3

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X00H70C00Z1 BLDP3-90 läikiv+Transparent 359,00
X00HA0C00Z1 BLDP3-100 läikiv+Transparent 349,00