Youtube Instagram

Eluaegne garantii vannidele

Hea klient!

Täname, et olete ostnud akrüülvanni RAVAK (edaspidi tekstis - vann või toode). Tootja RAVAK a.s. tütarettevõte UAB „Ravak Baltic“ annab vannidele: Freedom O, R, W, City, Formy 01, 02, XXL, Evolution, Magnolia, 10°, 10° (asymmetrical), Campanula II, Chrome, Chrome (asymmetrical), Classic, Vanda II, NewDay, Gentiana, LoveStory II, Rosa I, II, 95, Avocado, BeHappy, Asymmetric Eluaegse garantii, kui on täidetud allpool toodud tingimused.

Eluaegne garantii kehtib juhul, kui ostja registreerib toote allpool tekstis märgitud www.ravak.lt ja täidab vastava vormi 14 kalendripäeva jooksul alates ostu hetkest. Kohustuslik tingimus on ostutšekki olemasolu.

Registreerimise kord

Nõuetekohaseks registreerimiseks on vaja, et vanni Ostja märgiks oma nime, sünniaja, postiaadressi, e-posti aadressi, telefoninumbri, vanni tüüpi, vanni seerianumbri, ostukuupäeva, kauplemiskoha ja linna, kus Ostja vanni soetas. Samuti peab ostja teatama, kas ta soovib saada kaubamärgi RAVAK uudiskirju.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma tean, millistele vannidele eluaegne garantii kehtib?

See on lihtne – eluaegne garantii kehtib RAVAKi kõigile vannimudelitele.

Kas eluaegne garantii puudutab vanni või minu eluiga?

Eluaegne garantii on seotud vanni esimese omaniku eluga.

Kavatsen osta vanni järgmisel aastal. Kas sellele laieneb eluaegne garantii?

Ei. Ostke vann kindlasti enne selle aasta lõppu. Eluaegse garantii anname me vannidele, mis on ostetud ja tasutud hiljemalt 31. 08. 2020.

Millised on eluaegse garantii kasutamise tingimused?

Eluaegse garantii saamise tingimused ei erine standardsetest garantiitingimustest. Ainus erinevus on see, et eluaegse garantii saamiseks peate end meie juures registreerima. Kõik tingimused on ülevaatlikult esitatud aadressil https://www.ravak.ee/ee/eluaegne-garantii-vannidele.

Kus ma saan vajadusel eluaegset garantiid kasutada? Müüja juures?

Ei, seoses eluaegse garantiiga suhtlete te otse tootjaga, st RAVAK a.s.-iga.

Mida ma pean täpselt tegema, kui soovin esitada RAVAKi vanni kohta pretensiooni ning olen täitnud eluaegse garantii kasutamise tingimused?

Pretensiooni esitamiseks kasutage vormi veebisaidil www.ravak.ee. Kui olete selle korrektselt täitnud, lisades märkuse, et te esitate pretensiooni eluaegse garantii alusel, saatke see elektrooniliselt RAVAK a.s.-ile.

Kas ma pean vanni pretensiooni esitamisel eemaldama?

Vanni ei ole kindlasti vaja eemaldada ega kuskile saata. Pretensiooni korrektsel esitamisel külastavad teid eelnevalt telefoni teel kokku leppides RAVAK a.s.-i tehnikud, kes hindavad pretensiooni vanni paigalduskohas.

Mis kasu on mul vanni eluaegsest garantiist?

Eluaegne garantii tagab teile, et te ei pea võimalikke vanni tootmisveaga seotud probleeme pärast tavapärase garantii lõppu tülikalt lahendama. Tänu garantiile parandatakse vanni tootmisviga, kui see ei ole aga võimalik, vahetatakse vann uue vastu välja ning seda kogu teie elu jooksul vastavalt vanni eluaegse garantii tingimustele.

Mul on uus RAVAK vann, aga ma ei taha kuskil registreeruda ega oma isikuandmeid esitada. Kas ma jään millestki ilma?

Te jääte ilma soodsast eluaegsest garantiist, mille kohaselt on tagatud vanni parandamine või väljavahetamine kogu teie elu jooksul. Te ei pea oma isikuandmete pärast muret tundma – me toimime vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusele (EL) 2016/679 füüsiliste isikute kaitse kohta isikuandmete töötlemisel ja andmesubjektidele esitatud teabele (edaspidi: GDPR), mis on avaldatud veebisaidil www.ravak.ee. Me salvestame vannide ostjate andmeid ainult oma andmebaasi, mida me kasutame vaid teie isiku kontrollimiseks garantii kasutamisel või siis oma turundusstrateegiate hindamiseks. Teie andmed ei jõua ühegi kolmanda poole kätte. Kui te otsustate mitte registreeruda, siis kehtivad teile teie kauba garantiilehel esitatud garantiitingimused.

Olen ostnud RAVAKU vanni, kuid see ei ole veel paigaldatud. Kas ma pean registreeruma kohe või alles pärast paigaldamist?

Vanni registreerimiseks on aega kaks kuud alates selle ostmisest. Vanni paigaldamisel jälgige eelkõige, et peetaks kinni lisatud paigaldusjuhendist.

Ostja märgitud e-posti aadressile saadetakse registreeringu kinnitus. 


Vanni registreerimisvorm

 - kohustuslikud väljad

required
  required
  required
required
required
required
required
required
required
required
required
required
required
 
required required

Kinnitan, et olen RAVAK vannide eluaegse garantii tingimustega tutvunud ja olen nõus sellega, et RAVAK Baltic kogub ja kasutab personaalandmeid ( nimi, perekonnanimi, sünniaeg, e-posti aadress, telefoni number) ainult "Eluaegse garantii" kampaania raames. UAB RAVAK BALTIC järgib andmesubjektide isikuandmete töötlemisel Isikuandmete kaitse üldmääruse sätteid ning seal on rakendatud kõiki vastavaid isikuandmete turvalisust tagavaid tehnilisi ja korralduslikke meetmeid, mis aitavad isikuandmeid kaitsta juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, muutmise, avaldamise ja mistahes muu ebaseadusliku töötlemise eest.


Üldmõisted:

Eluaegne garantii

Ettevõte „RAVAK Baltic“ tagab vanni Eluaegse garantii ostjale, kes ostab seda müügikohtades 08.06.2020.a kuni 31.08.2020.a. Selle garantii kohaselt vann parandatakse või kui see ei ole võimalik, asendatakse uuega.

Ostja

Eluaegset garantiid saab kasutada ainult täisealine füüsiline isik. Garantii kehtib kogu kliendi elu jooksul. Eluaegne garantii ei kehti mingil moel kolmanda subjekti (isiku) suhtes.

Garantiiteenindus

Kui toode, mis on varustatud Eluaegse garantiiga, ei ole enam tootmises, tootja, vastavalt kokkuleppele ostjaga on kohustatud seda asendama sellele kõige sarnasemaga. Kui tekkib hinnavahe (kui asendustoote on kallim kui eelmine), seda kompenseerib ostja. Eluaegne garantii ei ole tagatud, kui toode on paigaldatud eirates paigaldamisjuhendit. Vann vahetatakse ilma demontaažitöödeta. Ka võimalikke ehitusdööde eest maksab kinni ostja. Toote Eluaegne garanti vormistatakse ettevõttes UAB "RAVAK Baltic".

Eluaegse garantii kestus

Eluaegne garantii jõustub päeval, mil ostetud ja makstud toode on registreeritud kodulehel www.ravak.ee, kuid mitte hiljem kui 14 päeva toote ostmise hetkest.

Vannide RAVAK Eluaegse garantii andmise tingimused

RAVAK akrüülvannide Eluaegne garantii kohaldatakse järgmistel juhtudel:

 • vanni materjal - akrüül;
 • ostja (täiskasvanud füüsiline isik) registreerinud ostetud vanni spetsiaalses online vormis kodulehel www.ravak.ee;
 • vann on ostetud kodulehel www.ravak.ee loetletud müügikohtades;
 • vann on paigaldatud vastavalt RAVAK paigaldusjuhendile;
 • vann on paigaldatud originaal RAVAK alusele;
 • vanni hooldust teostatakse tootja poolt soovitatud puhastusvahenditega;
 • avastatud materjali- või tootmisdefektid.

RAVAK akrüülvannide Eluaegne garantii ei kehti järgmistel juhtudel:

 • kahjustused on tekkinud toote ebaprofessionaalse paigaldamise tagajärjel (vanni paigaldamisel ei ole peetud kinni paigaldusjuhisest ja ehitus-paigaldus nõuetest);
 • kahjustused on tekkinud väära kasutamise või hooletu käitumise tagajärjel;
 • tuvastatud mehaanilised toote kahjustused;
 • kahjustused on tekkinud tulekahju, maavärina või muu loodusõnnetuse tagajärjel;
 • kahjustused on tekkinud seoses toote kasutamisega väljaspool vannituba sobimatutes või ekstreemsetes tingimustes;
 • toode on ostetud RAVAK toodete väljamüügil;
 • vann on ostetud paigaldatud veemassaaži süsteemiga;
 • tarvikutel (vanni sifoon, viimistlusplaat, tugi, käepide, peatugi) "Eluaegne garantii" ei kehti.

Kui ostja ei täida kõiki nimetatud "Eluaegse garantii" tingimused, RAVAK toodetele on antud 10-aastane garantii.