Youtube

Duši all käimine

Vesimassaažipaneel Jet Pure

Vesimassaažipaneel Jet Pure

Juhtseadeldised, termostaatiline segisti ja käsidušš on paigaldatud vesimassaažipaneeli külge, seetõttu ei võta see palju ruumi ja visuaalselt tundub, et on tihedalt vastu seina. Kõik see rõhutab 3-osalise massaažidüüsi ja üladuššiga paneeli siledat metallist korpust. Igapäevast kasutamist kodus kergendab sisselaskmiseks ja loputamiseks mõeldud veevool, mis väljub paneeli alumisest osast.

Sari

Alati kättesaadav lõdvestus

Vesimassaažipaneelid oskavad tavalisest dušist märksa enamat. Te võite ka oma dušikabiinis nautida massaažidüüside mõju ja lõdvestuda privaatselt oma kodus. Valige vesimassaažipaneel vastavalt selle disainile ja funktsioonidele ning laske end hellitada. Istme OVO lisamisega loote te endale dušinurgast suurepärase koha igapäevaseks lõdvestumiseks.

Tehnilised andmed

  • mõõtmed (p x k): 28 x 155 cm
  • materjal, viimistlus: alumiinium korpus, satiin
  • garantii: 2 aastat

Sobib kõigile dušinurkadele RAVAK, mille minimaalne suurus on 90 x 90 cm. Seinale kinnitatav. Puhastamiseks soovitame kasutada puhastusvahendit „RAVAK Cleaner“. Soovitused termostaatsegistiga massaažipaneelidele: - minimaalne sooja vee temperatuur: 50 °C; minimaalne veesurve süsteemis: 2 bar; maksimaalne veesurve: 5 bari; soovitatav surve on 3 bari.

2-aastane garantii

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01501 Totem PURE 499,00

Download

2,9 MB