Google+ Youtube

Vannitamine

Vesimassaažisüsteemid

Vesi on meie elu alus. Vees on inimkonna ajaloo algus - veest ümbritsetuna inimene areneb ema kehas, nii et, kui me tahame lõõgastuda ja taastada jõudu, me valime vett. Hoolitsege enda eest kõige loomulikumal viisil - soojas vesimassaaži vannis.

Meie valmistatud akrüülist vesimassaaži vannid (klassikalised või PU Plus versioonid) on täiendatud kvaliteetsete komponentidega, mida toodavad tuntud Tšehhi ja teiste ELi maade tootjad. Kõrget kvaliteeti kinnitavad rahvusvahelised tunnistused.

Originaalse massaaživannide sarjas pakume eraldi vesimassaaži süsteeme, mis on sobitatud vanni disaini ja unikaalsusega.

Vesimassaaži süsteemides RAVAK on lai funktsioonide, vesimassaaži ja eriti kvaliteetsete tarvikute valik.

Vesimassaaži vannidel pikendasime garantiiaja kuni 5 aastani. See periood hõlmab akrüülvannide ja vesimassaaži vannide garantiid lekke osas. Kogu tehnilise hoolduse tagavad era tehnilise hoolduse võrgustikud.

Unikaalne tugevdus PU Plus tehnoloogia tagab ainulaadse vastupidavuse ja suurepärased soojus- ja heliisolatsiooni omadused. Vesi vannis jahtub aeglaselt, nii et suplust saate nautida kaua. Seetõttu tugevdatud vannid sobivad vesimassaaži süsteemi paigaldamiseks.