Youtube Instagram

Segistid

Ilma ümberlülitita süvistatav segisti Flat black

ILMA ÜMBERLÜLITITA SÜVISTATAV SEGISTI FLAT BLACK R-BOX VARI JAOKS

FL 066.20
Ilma ümberlülitita süvistatav segisti Flat black sobib ühe dušiga kabiinide või ülevoolu kaudu täidetavate vannide juurde, millel korral puudub dušivõtmise võimalus. Hoova sujuv liikumine tagab vee vooluhulga ja temperatuuri täiusliku reguleerimise. Selle segisti korral saab kasutada paigaldusmoodulit R-Box Vari, mis lihtsustab märkimisväärselt tööd ja muudab tulemuse paremaks. Mattmustasid segisteid saab kombineerida mis tahes muu värviga ja kohandada erinevate vannitoakujundustega.

Sari

Ümberlülitiga süvistatavad segistid Flat black sobivad fikseeritud ja käsidušiga kabiinidesse või ülevoolu kaudu täidetavate vannide juurde, mida saab kasutada ka dušivõtmiseks. Ilma ümberlülitita süvistatavaid segisteid Flat black pakume ühe dušiga kabiinide või ülevoolu kaudu täidetavate vannide juurde, millel korral puudub dušivõtmise võimalus.
Keraamiliste kassettide läbimõõt on 35 mm. Sarnaselt teistele selle seeria toodetele antakse kolmeaastane garantii.
Süvistatavate segistite Flat black seina sisse paigaldamiseks tuleb kasutada süvistamismoodulit R-box Vari RB 072.50. Paigaldamine on lihtne ning vajadusel saab pealmise, nähtava detaili kergesti välja vahetada. R-box Vari abil on võimalik veetorustikku õhutustada ilma vett kinni keeramata.

Tehnilised andmed

  • tööorgan (diameeter, materjal): 35 mm, keraamiline
  • värvitoon: matt must
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib ühe dušiga kabiinide või ülevoolu kaudu täidetavate vannide juurde, millel korral puudub dušivõtmise võimalus

Vannitoa tervikliku lahenduse ja disainilise kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida teiste segistitega Flat black. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada puhastusvahendit RAVAK Cleaner Chrome.

Süvistatavale segistile mõeldud moodul R-box Vari RB 072.50 ei kuulu segisti komplekti ja see tuleb juurde osta. R-box Varil on olemas detailid seina külge kinnitamiseks, kuid sellel puuduvad veeliitmikud ja muud veetorude paigaldusdetailid. R-box Vari komplektis on selle sisse paigutatud segisti sisemise korpuse plastmassist kattedetail, tänu millele jääb veevärk ka pärast segisti pealmise detaili eemaldamist täiesti toimivaks. Selle plastmassist detaili abil on võimalik veetorustikku õhutustada ilma vett kinni keeramata. R-boxil on toote ülemine osa selgelt noolega tähistatud, et tagada segisti korpuse õige asend.

5-aastane garantiiRavak Cleaner ChromeSoftMove
Ilma ümberlülitita süvistatav segisti Flat black

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070180 FL 066.20 süvistatav segisti ümberlülitita R-boxi jaoks 149,00
X070139 RB 072.50 varjatud segistikarp R-box Vari 129,00