Youtube Instagram

Segistid

Integreeritud segisti lülitiga 10° Free black, R-boxiga

Varjatud paigalduslahendusega segisti vann/dušš 10° Free black ümberlülitusega R-box jaoks

TD F 065.20

Seinale paigaldatud segisti armatuur on kasutaja suhtes 10° nurga all kaldu, mis muudab segisti käsitsemise veelgi mugavamaks, disaini veelgi „vastutulelikumaks“ ja segisti kasutamise veelgi meeldivamaks. Segisti on ette nähtud varjatud segistikarbi R-box kasutamiseks, mis muudab segisti töö oluliselt lihtsamaks ja parandab lõpptulemust. Mati musta pinnatöötlusega süvistatav segisti tõmbab tähelepanu ja muudab teie vannitoa luksuslikumaks.

Sari Integreeritud

Tehnilised andmed

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid 10° Free black teiste sarja 10° toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

Varjatud segistikarp R-box 070.50, mis on mõeldud varjatud paigalduslahendusega segistite jaoks, ei kuulu segisti komplekti. R-box dekoratiivne plastkate, mis paigaldatakse segisti sisekorpusele, tagab veevärgi laitmatu funktsioneerimise isegi segisti pealmise osa demonteerimisel. R-boxil on selgelt eristatav ülemine pool segisti õigeks paigaldamiseks.

5-aastane garantiiKontseptsioonEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Integreeritud segisti lülitiga 10° Free black, R-boxiga

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070158 TD F 065.20 süvistatav segisti ümberlülitiga R-boxi jaoks, must 179,00
X070052 RB 070.50 varjatud segistikarp R-box 89,00