Youtube Instagram

Segistid

Integreeritud segisti lülitita 10° Free black, R-boxiga

Varjatud paigalduslahendusega dušisegisti 10° Free black ümberlülitusega R-box jaoks

TD F 066.20

Seinale paigaldatud segisti armatuur on kasutaja suhtes 10° nurga all kaldu, mis muudab segisti käsitsemise veelgi mugavamaks, disaini veelgi „vastutulelikumaks“ ja segisti kasutamise veelgi meeldivamaks. Segisti on ette nähtud varjatud segistikarbi R-box kasutamiseks, mis muudab segisti töö oluliselt lihtsamaks ja parandab lõpptulemust. Mati musta pinnatöötlusega süvistatav segisti tõmbab tähelepanu ja muudab teie vannitoa luksuslikumaks.

Sari Integreeritud

Tehnilised andmed

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid 10° Free black teiste sarja 10° toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

Varjatud segistikarp R-box 070.50 ei kuulu segisti komplekti, see tuleb osta eraldi. R-box sisaldab seina külge paigaldamise materjali, kuid ei sisalda veevärgiga ühendamise jm paigaldusmaterjale. R-box dekoratiivne plastkate, mis paigaldatakse segisti sisekorpusele, tagab veevärgi laitmatu funktsioneerimise isegi segisti pealmise osa demonteerimisel. Selle katte abil on võimalik veevärgist õhk välja lasta vett kinni keeramata. R-boxil on selgelt eristatav ülemine pool segisti õigeks paigaldamiseks.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeSoftMove
Integreeritud segisti lülitita 10° Free black, R-boxiga

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070159 TD F 066.20 süvistatav segisti ümberlülitita R-boxi jaoks, must 139,00
X070052 RB 070.50 varjatud segistikarp R-box 89,00