Youtube Instagram

Segistid

Kolme avaga vannisegisti Puri black

KOLME AVAGA VANNI PÜSTSEGISTI PURI BLACK

PU 026.20
Kolme avaga segisti Puri black sobib vanni servale või vanni taga olevale pinnale paigaldamiseks. Toode koosneb kolmest disainilise kooskõlaga komponendist. Tila disain on kooskõlas vee voolamisega. Segisti võimaldab vee temperatuuri täiuslikku reguleerimist ning mugavat vanni täitmise ja duši kasutamise vahel valimist. Vee temperatuuri ja kasutusviisi (vann/dušš) saate valida lihtsalt hoova pööramisega. Viimases avas peitub trendikas väljatõmmatav käsidušš. Musta värvi vannitoasegistid näevad luksuslikud välja ja elavdavad mõnusalt kogu vannituba.

Sari Vannisegistid

Sarja Puri black vannisegistite hulgas on seina peale paigaldatav ja samuti kolme avaga püstsegisti, mis on mõeldud vanni servale või vanni taga olevale pinnale paigaldamiseks. Kolme avaga segisti võimaldab vee temperatuuri täiuslikku reguleerimist ning mugavat vanni täitmise ja duši kasutamise vahel valimist. Seinapealne vannisegisti Puri black on unikaalne uudistoode segistite turul! Selle ainulaadsus seisneb veejuhtimissüsteemi erilises lahenduses. Ümberlülituskang ei häiri segisti pinna visuaalset ühtlust, vaid on peidetud selle korpusesse.
Veetemperatuuri ja -kasutust (vann/dušš) saab mugavalt reguleerida segisti lihtsa liigutamisega vasakule või paremale.
Ilma nähtava ümberlülitita vannisegistist saab luksuslik aksessuaar igasse vannituppa.
Täpselt nagu kõigile teistele RAVAKi segistitele, pakume ka black PURI tootesarjale 5-aastast garantiid.

Auhinnad:
Auhinnad:

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 40 mm, keraamiline
  • värvitoon: matt must
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kõigile vannidele, millel on piisavalt lai ja tasane ülemine serv

Sarja Puri black vannisegistite hulgas on seina peale paigaldatav ja samuti kolme avaga püstsegisti, mis on mõeldud vanni servale või vanni taga olevale pinnale paigaldamiseks. Kolme avaga segisti võimaldab vee temperatuuri täiuslikku reguleerimist ning mugavat vanni täitmise ja duši kasutamise vahel valimist.
Vannitoa sisekujunduse lõpetatud ja ühtlase lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste segistitega Puri black. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiAntiBlock (dušiotsik)Ravak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeraator)Metallpinnad
Kolme avaga vannisegisti Puri black

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070186 PU 026.00 Vanniääre segisti, Puri black 399,00