Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Kõrge kapp SB Evolution (avatud)

Külgsahtel SB Evolution - avatud

Kõrgel nelja riiuliga külgsahtlil on äärmiselt harmooniline stiil, mis on iseloomulik kogu sarjale Evolution. Avatud, ilma usteta konstruktsioon annab Teile võimaluse rõhutada Teie vannitoa erilist stiili.

Sari Evolution

Eriline ja harmooniline

Valamukappide ja valamute komplektidel Evolution on unikaalne ja samas praktiline disain. Valamute esiserva kumerus läheb sujuvalt üle kapi furnituurile. Koos samanimelise sarja vanniga, mis on saanud Tšehhi Designcentri nimetuse „Silmapaistev toode“, moodustavad need ainulaadse vannitoasarja.

Vannitoamööbel Evolution

Sõltumatus või sari (kontseptsioon)

Sarjas Evolution on ideaalselt ühendatud mitu vastandlikku printsiipi. Kõik selle tooted on „enesekindlad üksiküritajad“, mis vaatamata sellele loovad kombineerituna ilu ja kasulikkuse sümfoonia.


Vannitoamööbel Evolution

Ideaalne komplekteerimine

Kappide Evolution „push/pull“ avamismehhanismiga isesulguvad sahtlid pakuvad piisavalt ruumi kosmeetikatoodete ja muu vajaliku jaoks. Sarja toodete elegantsi rõhutab kumer kuju.


Vannitoamööbel Evolution

Autoridisain

Stuudio Nosal, mis on tuntud oma innovaatilise lähenemise poolest igapäevaselt kasutatavatele esemetele, on andnud sarja Evolution toodetele ainulaadse ja eksklusiivse disaini. Mööblikompositsioonile annavad terviklikkuse valged läikega kapid.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 45 x 30,5 x 142 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • korpuse värvilahendus: läikega valge

Kõrge külgsahtel nelja puidust riiuliga. Paigaldatakse otse seinale, ei ole võimalik kasutada reguleeritavaid jalgu. Tarnitakse kokkupandud kujul. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste sarja Evolution toodetega (valamu Evolution, peegel Evolution) ja teiste RAVAK toodetega.

Kõrge kapp SB Evolution (avatud)

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000779 450 x 305 x 1420 Kõrge kapp SB Evolution (avatud) - valge 449,00

Download

21,2 MB