Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Küljekapp SB Natural, kinnine

Küljekapp SB Natural, kinnine

Kompaktne ja lihtsalt efektne kapp seinale kinnitamiseks. Saab kombineerida lahtise variandi ja kraanikausikapiga. Läikiv lakk sees ja väljas annab mööblile moodsa värske välimuse.

Sari Natural

Igasse moodsasse vannituppa sobiv puhtalt elegantne mööbel, mis on ühendatud valatud marmorist kraanikaussidega. Mõõtmete ning lahtiste ja kinniste pindade kombineerimise võimaluste paljusus tagab sellele suure hulga kasutusvõimalusi.

Vannitoamööbel Natural

Võimalus luua oma kombinatsioone

Vannitoamööbli Natural hulgas on tooted sahtlitega, kuhu saate hõlpsalt ära panna kõik selle, mis ei pea olema vannitoas nähtaval, lahtised pinnad sobivad aga teie lemmikasjade hoidmiseks. Nii annab see ruumile alati kordumatu võlu.


Vannitoamööbel Natural

Kraanikausiga ühendamine

Oleme mööbli Natural ühendanud kohe kraanikaussidega, et muuta klientidele ostmine lihtsamaks. Nii on tekkinud disaini ja praktilisuse poolest kooskõlaline tervik.


Vannitoamööbel Natural

Terve hulk suurusi

Vannitoa mõõtmetest sõltumata leiab mööbli Natural suuruste hulgas igaüks endale sobiva. Alates klassikalisest, 50 cm laiusest kuni mugava 80 cm ja erakordse 120 cm-ni kaksikkraanikausi alla, mille juures saab teineteist segamata hügieeniprotseduure teha kaks inimest korraga.

Tehnilised andmed

  • suurus (l x s x k): 45 x 28 x 77 cm
  • materjal: MDF
  • värvitoon: valge (läikiv)
  • garantii: 5 aastat

Kinnises kapis SB Natural on üks puidust riiul. Pind on töödeldud läikiva valge lakiga. Tarnitakse kokkupandult. Toote ümberpööramisega saate vasakule või paremale avaneva ukse. Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida kõrget kappi teiste toodetega sarjast Natural (kraanikausid Natural, peeglid Natural, teised mööbliesemed sarjast Natural) ja teiste firma RAVAK toodetega.

5-aastane garantiiNiiskusevastane impregneerimine
Küljekapp SB Natural, kinnine

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001054 450 x 260 x 550 SB Natural 450 valge 239,00

ALLALAADIMISED

13,6 MB