Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Küljekapp SB Natural, lahtine

Küljekapp SB Natural, lahtine

Kompaktne ja lihtsalt efektne kapp seinale kinnitamiseks. Saab kombineerida kinnise variandi ja kraanikausikapiga. Läikiv lakk sees ja väljas annab mööblile moodsa värske välimuse.

Sari Natural

Igasse moodsasse vannituppa sobiv puhtalt elegantne mööbel, mis on ühendatud valatud marmorist kraanikaussidega. Mõõtmete ning lahtiste ja kinniste pindade kombineerimise võimaluste paljusus tagab sellele suure hulga kasutusvõimalusi.

Vannitoamööbel Natural

Võimalus luua oma kombinatsioone

Vannitoamööbli Natural hulgas on tooted sahtlitega, kuhu saate hõlpsalt ära panna kõik selle, mis ei pea olema vannitoas nähtaval, lahtised pinnad sobivad aga teie lemmikasjade hoidmiseks. Nii annab see ruumile alati kordumatu võlu.


Vannitoamööbel Natural

Kraanikausiga ühendamine

Oleme mööbli Natural ühendanud kohe kraanikaussidega, et muuta klientidele ostmine lihtsamaks. Nii on tekkinud disaini ja praktilisuse poolest kooskõlaline tervik.


Vannitoamööbel Natural

Terve hulk suurusi

Vannitoa mõõtmetest sõltumata leiab mööbli Natural suuruste hulgas igaüks endale sobiva. Alates klassikalisest, 50 cm laiusest kuni mugava 80 cm ja erakordse 120 cm-ni kaksikkraanikausi alla, mille juures saab teineteist segamata hügieeniprotseduure teha kaks inimest korraga.

Tehnilised andmed

  • suurus (l x s x k): 45 x 26 x 55 cm
  • materjal: MDF
  • värvitoon: valge (läikiv)
  • garantii: 5 aastat

Vysoká skříňka SB Natural otevřená se dvěma poličkami a odkládací plochou. Lesklá bílá lakovaná úprava. Dodáváno ve smontovaném stavu. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme vysokou skříňku kombinovat s ostatními výrobky řady Natural (umyvadly Natural, zrcadly Natural a dalším nábytkem Natural) a dalšími výrobky RAVAK.

5-aastane garantiiNiiskusevastane impregneerimine
Küljekapp SB Natural, lahtine

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001055 450 x 260 x 550 SB Natural 450 otevřený bílá 159,00

Download

13,6 MB