Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Peegel ja riiul Evolution

Integreeritud LED-valguse ja lülitiga peegel.

Mõõtmetega 700 x 30 x 600 mm (laius/sügavus/kõrgus).
Värvikombinatsioonid: läikega valge.

2 RGB-riba;
koguvõimsus 15 W;
2 trafot 12 V / 9 W.
Kuni 5 korda pikem eluiga ja 9 korda väiksem energiakulu võrreldes tavaliste elektripirnidega.
Loodud kasutamiseks valamuga Evolution.

Saab täiendada väikese 6 mm klaasriiuliga Evolution – kumera esiserva ja kroomitud metallhoidikutega, mõõtmetega 700 x 160 x 6 mm (laius/sügavus/kõrgus).

Ühtse lahenduse ja vannitoadisaini saavutamiseks soovitame kombineerida seda peeglit teiste sarja Evolution toodete (valamu Evolution, valamukapp SD Evolution või SDS Evolution), vannitoamööbli Uni ja muude RAVAKi toodetega.

Sari Evolution

Eriline ja harmooniline

Valamukappide ja valamute komplektidel Evolution on unikaalne ja samas praktiline disain. Valamute esiserva kumerus läheb sujuvalt üle kapi furnituurile. Koos samanimelise sarja vanniga, mis on saanud Tšehhi Designcentri nimetuse „Silmapaistev toode“, moodustavad need ainulaadse vannitoasarja.

Vannitoamööbel Evolution

Sõltumatus või sari (kontseptsioon)

Sarjas Evolution on ideaalselt ühendatud mitu vastandlikku printsiipi. Kõik selle tooted on „enesekindlad üksiküritajad“, mis vaatamata sellele loovad kombineerituna ilu ja kasulikkuse sümfoonia.


Vannitoamööbel Evolution

Ideaalne komplekteerimine

Kappide Evolution „push/pull“ avamismehhanismiga isesulguvad sahtlid pakuvad piisavalt ruumi kosmeetikatoodete ja muu vajaliku jaoks. Sarja toodete elegantsi rõhutab kumer kuju.


Vannitoamööbel Evolution

Autoridisain

Stuudio Nosal, mis on tuntud oma innovaatilise lähenemise poolest igapäevaselt kasutatavatele esemetele, on andnud sarja Evolution toodetele ainulaadse ja eksklusiivse disaini. Mööblikompositsioonile annavad terviklikkuse valged läikega kapid.

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000398 700 x 600 x 30 Mirror Evolution white with integrated LED light 0,00
X000000399 700 x 6 x 160 Glass shelf Evolution with chromium-plated holders 0,00