Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Peegel Classic 700

Peegel Classic 700

Sisseehitatud valgustuse lisab Teie vannitoa stiilile rafineeritust. Täiendab suurepäraselt teisi vannitoasarja Classic tooteid.

Sari Classic

Klassika selle sõna parimas mõttes

Classic vannitoamööbli sarjas on disainer teostanud lihtsuse ja praktilisuse idee nende olemuslikul kujul. Tagasihoidlikku välisilmet rõhutab minimalistlikus stiilis ovaalne käepide.

Vannitoamööbel Classic

Palju erinevaid suurusi

Classic sarjas on esindatud nii minivalamud, mis sobivad ennekõike WCsse, kui ka kogu pere jaoks mõeldud topeltvalamud. Kõikide valamute juurde pakume vastava stiili ja suurusega valamukappe.


Vannitoamööbel Classic

Läbimõeldud sisestruktuur

Iga Classic kapi mudel on välja töötatud nii, et selles oleks võimalikult palju ruumi erinevate esemete hoidmiseks, olles samal ajal ruumisäästlik vannitoa element. Suurim valamukapp topeltvalamu jaoks on varustatud vaheseintega madala sahtliga väikeste esemete hoidmiseks.


Vannitoamööbel Classic

Värvilahenduse valik

Selleks, et vannitoamööbel Classic sobiks tõepoolest igasse vannituppa, oleme välja töötanud korpuse neljas värvilahenduses: valge ja kask.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 70 x 7 x 55 сm
  • korpuse värvilahendus: valge, kask

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste sarja Classic toodetega (valamu Classic 700, valamukapp SD Classic 700) ja teiste RAVAK toodetega.

5-aastane garantii
Peegel Classic 700

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000308 700 x 70 x 550 Mirror Classic 700 birch 165,00
X000000353 Mirror Classic 700 white 165,00

Download

27,8 MB