Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Peegel M 560 Rosa

Peegel M 560

Mugav vertikaalne peegel ei tõmba liigset tähelepanu, vaid lihtsalt teenib Teid usaldusväärselt. Selle praktilist väärtust tõstab ülemine valgustus.

Sari Rosa

Universaalne kasutus

Rosa mööbli ja valamute kaarjad jooned järgivad samanimelise sarja vanni kuju. Nende kombineerimine vannitoas säästab ruumi ja loob harmoonilise terviku. Suur mudelite valik annab võimaluse kasutada neid igas vannitoas.

Vannitoamööbel Rosa

Lai sortiment

Mööbel Rosa kujutab endast terviklikku pakkumist, mis on kooskõlas iga ostja nõudmistega. Vannitoakappide ühisjooneks on kaarjas kuju, mis kordub valamute esipaneelil. Kappide, peeglite ja valamute mõõdud on välja töötatud nii, et need oleksid omavahel kombineeritavad.


Vannitoamööbel Rosa

Igasuguse stiili jaoks

Süvaimmutusega hoolikalt töödeldud korpused, mis on saadaval kolmes värvivalikus (hele kask, valge), annavad vannitoale iga kord uue stiili ja rahuldavad ka kõige nõudlikuma ostja vajadusi. Kõiki värvivalikuid viimistlevad valged kõrgläikega uksed.


Vannitoamööbel Rosa

Läbimõeldud disain

Rosa vannitoamööbel järgib ideaalselt samanimelise sarja vanni jooni, luues vannitoas harmoonia ja sünergia. Sarja Rosa nurgad ja kuju sobituvad omavahel suurepäraselt ning on väga ruumisäästlikud.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 56,5 x 3 x 80 сm
  • korpuse värvilahendus: läikega valge

Valgustusega peegel. Ei ole võimalik tellida värvilahenduses Strip Onyx. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste sarja Rosa toodetega (valamu Rosa 56 cm, valamukapp SDU Rosa), RAVAK vannitoamööbli ja teiste toodetega.

Peegel M 560 Rosa

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000240 565 x 30 x 800 Mirror M 560 birch/white 0,00
X000000330 Mirror M 560 white/white 199,00

Download

24,7 MB