Youtube Instagram

Segistid

Must hoidik koos seebialusega 10° black

Seebitopsihoidja, must

TD 200.20
Sarja 10° stiilis must hoidik koos seebialusega on vannitoas praktiline käte kiirel pesemisel. Mati musta ja piimklaasi kontrast loob moodsa vannitoa stiilsete tervikute kordumatu kombinatsiooni.

Sari 10° blackTäiuslikkus mustas detailis

Toote edu peitub detailides. Selleks, et Teie vannituba muutuks kompleksseks, funktsioneerivaks ja esteetiliseks organismiks peab viimnegi detail olema täiuslik. Musta pinnaga vannitoatarvikud täiendavad maitsekalt musti segisteid ja teie vannitoa teisi musti detaile.

Koupelnové doplňky 10°

Kontrast

Mati musta pinna ja piimklaasi kontrast loob moodsa vannitoa stiilsete tervikute kordumatu kombinatsiooni.


Koupelnové doplňky 10°

Vastupidavus

RAVAKi vannitoaaksessuaarid on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis taluvad vannitoale omast maksimaalset kasutuskoormust. Ka seetõttu võime tagada klientidele viieaastase garantiiaja ja pakkuda võimalust osta klaasdetaile nende purunemisel.


Koupelnové doplňky 10°

Puhas ja lihtne disain

Sarjas 10° on suur valik musta pinnaga vannitoatarvikuid, mida on lihtne sobitada mustade segistitega 10° Free ning teiste mustade lisandite ja tarvikutega.

Tehnilised andmed

Paigaldamine tüüblite ja metallist kinnitusplaadi abil. Hoidiku siseküljel on plastmassist rõngas klaasist seebialuse pehmeks toetamiseks. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner Chrome
Must hoidik koos seebialusega 10° black

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X07P556 TD 200.20 Seebialusega seebihoidja, must 44,00

ALLALAADIMISED

9,5 MB