Youtube Instagram

Mustad vanni ülevooluga äravoolukomplektid

Vanni äravoolukomplekt ülevooluga, must

Kasutatud materjalide kõrgeim kvaliteet tagab pika kasutusea.Üle- ja äravoolu katte must värvitoon võimaldab sobitada vannisifooni mustade segistite ja muude tarvikutega. 

Sari Waste sets

Ükski vann ei saa funktsioneerida ilma äravoolukomplektita. See tehniline detail garanteerib, et vann teenib Teid pikki aastaid. 

Teil on võimalus täiendada oma vanni äravoolukomplektiga, mis on mõeldud ülevooluga vanni jaoks, sellel on kaks lahendust: juhtimine trossiga või süsteemiga Click-Clack. Mõlemad variandi puhul saate valida vanni täitmise ülevoolu kaudu.

Kõik Teie jaoks vajalikud variandid
RAVAKi vannide äravoolukomplektidel on mitmeid Teie jaoks aktuaalseid lahendusi, sealhulgas spetsiaalne äravoolukomplekt, mis võimaldab vanni täitmist ülevoolu kaudu.

Tehnilised andmed

  • materjal: metall
  • üle- ja äravoolu katte värvitoon: matt must
  • garantii: 3 aastat
  • juhtimine: tross, Click-Clack
  • sobivad: kõikidele vannitüüpidele

Ülevoolu kaudu täitmisega vanni äravoolukomplekti saab paigaldada süvistatava vannisegisti kasutamisel. Vesi voolab vanni ülevoolu kaudu ning selle reguleerimine toimub süvistatava selgistiga. Need tooted on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest ning erinevad pikkuse, mehhanismi ja disaini poolest. Trossajamiga juhitava äravoolu korral on ülevoolu kate ja äravooluava kork omavahel trossiga ühendatud. Ülevoolu katte pööramisega saate korki sulgeda ja avada. Ülevoolu kork ja kate on matti musta värvi. Click-clack-mehhanismi korral saate korgi allavajutamisega sulgeda ja uuesti vajutamisega jälle avada. Vanni äravoolukomplekti koos 570 mm pikkuse täitmist võimaldava ülevooluga võite valida kas trossajamiga juhitava äravooluga või click-clack-mehhanismiga. Toote komplekti kuulub ka sifoon (haisulukk), sifooni metallist kork ja plastist täitmispea. Äravoolu juhtseadeldis on kandiline ja must pinnaga. Kõik eespool nimetatud ülevoolu kaudu täitmisega vannide äravoolukomplektid sobivat igat tüüpi vannidele, välja arvatud Avocado, BeHappy II ja Classic. Vanni äravoolukomplekti koos 570 mm pikkuse täitmist võimaldava ülevooluga ei saa kasutada ka vannide Formy 01 ja Formy 02 korral.

3-aastane garantii
Mustad vanni ülevooluga äravoolukomplektid

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01745 Vannisifoon 570, must 69,00
X01746 Vannisifoon ClickClack must 85,00