Youtube Instagram

Segistid

Nelja avaga vanni püstsegisti Flat black

NELJA AVAGA VANNI PÜSTSEGISTI FLAT BLACK

FL 026.20
Nelja avaga püstsegisti Flat black sobib vanni servale paigaldamiseks. Toode koosneb neljast disainilise kooskõlaga komponendist. Tila lauged jooned on kooskõlas vee voolamisega. Segisti hoova täpne liikumine tagab vee vooluhulga ja temperatuuri täiusliku reguleerimise. Kolmas komponent hoolitseb usaldusväärselt veevoolu ümberlülitamise eest vanni täitmise ja dušivõtmise vahel. Viimases avas peitub trendikas väljatõmmatav käsidušš. Mattmustasid segisteid saab kombineerida mis tahes muu värviga ja kohandada erinevate vannitoakujundustega.

Sari

Sarja Flat black vannisegistite hulgas on seina peale paigaldatav ja samuti neljaosaline püstsegisti, mis on mõeldud vanni servale või vanni taga olevale pinnale paigaldamiseks. Segisti ühe hoova täpne liikumine tagab vee vooluhulga ja temperatuuri täiusliku reguleerimise. Teisega valitakse vanni täitmise ja käsiduši vahel.
Black Flat segistitele kehtib garantii 3 aastat.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
  • värvitoon: matt must
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kõigile vannidele, millel on piisavalt lai ja tasane ülemine serv

Segisti komplektis on väljatõmmatav dušš 175 cm pikkuse ühe lukustusega metallvoolikuga. Vannitoa sisekujunduse lõpetatud ja ühtlase lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste segistitega Flat black. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiRavak Cleaner ChromeSoftMove
Nelja avaga vanni püstsegisti Flat black

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070176 FL 026.20 Vanniääre segisti 399,00