Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Peegel Evolution

Peegel Evolution

Praktilise riiuliga peegel, kõrgläige, mis on iseloomulik kogu sarja Evolution stiilile.

Sari Evolution

Eriline ja harmooniline

Valamukappide ja valamute komplektidel Evolution on unikaalne ja samas praktiline disain. Valamute esiserva kumerus läheb sujuvalt üle kapi furnituurile. Koos samanimelise sarja vanniga, mis on saanud Tšehhi Designcentri nimetuse „Silmapaistev toode“, moodustavad need ainulaadse vannitoasarja.

Vannitoamööbel Evolution

Sõltumatus või sari (kontseptsioon)

Sarjas Evolution on ideaalselt ühendatud mitu vastandlikku printsiipi. Kõik selle tooted on „enesekindlad üksiküritajad“, mis vaatamata sellele loovad kombineerituna ilu ja kasulikkuse sümfoonia.


Vannitoamööbel Evolution

Ideaalne komplekteerimine

Kappide Evolution „push/pull“ avamismehhanismiga isesulguvad sahtlid pakuvad piisavalt ruumi kosmeetikatoodete ja muu vajaliku jaoks. Sarja toodete elegantsi rõhutab kumer kuju.


Vannitoamööbel Evolution

Autoridisain

Stuudio Nosal, mis on tuntud oma innovaatilise lähenemise poolest igapäevaselt kasutatavatele esemetele, on andnud sarja Evolution toodetele ainulaadse ja eksklusiivse disaini. Mööblikompositsioonile annavad terviklikkuse valged läikega kapid.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 70 x 12,5 x 70 сm
  • korpuse värvilahendus: läikega valge

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida peeglit teiste sarja Evolution toodetega (valamu Evolution, valamukapp SD Evolution või SDS Evolution) ja teiste RAVAK toodetega.

Peegel Evolution

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000781 700 x 125 x 700 Peegel Evolution N valge 139,00

Download

21,2 MB