Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Süvistatav segisti Classic, ümberlülitiga, R-boxi jaoks

Süvistatav vanni/dušisegisti, ümberlülitiga, R-boxi jaoks

CL 065.00 Süvistatavate segistite Classic lihtne disain võimaldab pääseda esile vannitoa ülejäänud sisustusel ning sobib suurepäraselt ka neile vannidele, mida kasutatakse duši võtmiseks. Paigaldussüsteem R-box annab segistitele veel muidki praktilisi eeliseid. Süvistatavate segistite seina sisse paigaldamine on nii lihtsam ning absoluutselt täpne. Segisti korpuse elegantsed saledad jooned on kooskõlas samanimelise sarjaga, milles sisalduvad vann, kraanikauss ja mööbel.

Sari Classic

Saledad ja elegantsed

Lameda pealmise pinnaga ümbritsetud elegantsed vormid täiendavad suurepäraselt sarja Classic vannide ja kraanikausside kergeid jooni. Uued praktilised detailid vastavad kõigile moodsa esteetika nõuetele.

Segistid Classic

Igakülgne sortiment

Sortiment sisaldab kraanikausi-, bidee-, vanni-, duši- ja köögisegisteid ning seda nii klassikalises seinapealses kui ka süvistatavas variandis.


Segistid Classic

Stiililine kooskõla sarjaga

Segistid Classic muudavad täiuslikuks samanimelise sarja toodetega sisustatud vannitoa, kus võivad nii vann, kraanikausid, mööbel kui ka segistid olla kavandatud samast esteetilisest põhimõttest lähtudes.


Segistid Classic

Garanteeritud kvaliteet

Keraamiline kassett, mille puhul on katsetega kindlaks tehtud vähemalt 30-aastane kasutusaeg, ning 5-aastane garantii kogu segistile annavad teile kindlustunde, et segistitest Classic saavad teie usaldusväärsed kaaslased iga kord vannitoas olles.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline
  • sobib: vannile Classic või vannidele (ülevooluga täidetavatele vannidele, mida saab kasutada ka dušivõtmiseks) või dušinurkadele, millel on fikseeritud pea- ja käsidušš
  • teostus: ümberlülitiga, R-boxi jaoks
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: vannile Classic ning kõigile teistele RAVAKi ja muudele vannidele või dušikabiinidele, millel on kaks veeliitmikku

Vannitoa tervikliku lahenduse ja disaini kooskõla tagamiseks soovitame kombineerida segisteid Classic teiste toodetega sarjast Classic ja RAVAKi muude tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Süvistatavatele segistitele mõeldud aluskorpus R-box RB 070.50 ei kuulu segisti komplekti ja see tuleb juurde osta. R-boxil on olemas detailid seina külge kinnitamiseks, kuid sellel puuduvad veeliitmikud ja muud veetorude paigaldusdetailid. R-boxi komplektis on selle sisse paigutatud segisti sisemise korpuse plastmassist kattedetail, tänu millele jääb veevärk ka pärast segisti pealmise detaili demonteerimist täiesti toimivaks. Selle plastmassist detaili abil on võimalik veetorustikku õhutustada ilma vett kinni keeramata. R-boxil on toote ülemine osa selgelt noolega tähistatud, et tagada segisti korpuse õige suund.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Süvistatav segisti Classic, ümberlülitiga, R-boxi jaoks

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070088 CL 065.00 süvistatav segisti ümberlülitiga R-boxi jaoks 99,00