Google+ Youtube

Duši all käimine

Iste Ovo B

Klappiste

Stiilne kandiline kuju annab istmele rafineeritust ja praktilisust. Leiavad kasutuse nii interjööris kui ka eksterjööris. Tänu kvaliteetsele konstruktsioonile on väga vastupidavad.

Sari

Igale poole, kuhu tool ei mahu

Dušivõtmine ei pea tähendama vaid kiiret pesemist argipäevade rutus. Muutke hetked dušikabiinis meeldivamaks dušiistmel istumisega, mis pakub teie täiusliku lõdvestumise jaoks mugavust ja turvalisust. Firma RAVAK dušiistmed ei võta peaaegu üldse ruumi, need on trendika disaini, vastupidava ehituse ja suure kandevõimega ning neid saab paigutada nii siseruumidesse kui ka välja.

Kui dušikabiini iste on teile juba meeldima hakanud, siis proovige selle kordumatuid omadusi ka esikus jalatsite vahetamisel, koridoris oodates, liftis või kas või rõdul istudes. Istmed Ovo B Decor on kavandatud nii, et need sobiksid tänu oma kaht tüüpi disainile igale poole, kuhu tool ei mahu. Valige muster, paigaldage dušiiste kas või juba valmis ruumi ning hakake mugavat istekohta kasutama alati, kui teil seda vaja läheb.

Pööratavad istmed Ovo

Tugevad, ent siiski kompaktsed

Taluvad kuni 150 kg ning nende tugev roostevabast terasest konstruktsioon peab vastu nii siseruumides kui ka väljas. Neid saab pöörata vastu seina, nii et need võtavad ruumi vaid 10 cm.


Pööratavad istmed Ovo

Kasutatavad igal ajal

Istmeid on võimalik millal tahes täiendavalt paigaldada ka valmis dušikabiini, koridori, esikusse, lifti või rõdule.

Tehnilised andmed

  • konstruktsiooni värvilahendus: roostevaba teras
  • istme värvilahendus: Clear - läbipaistev, Opal - läbipaistev valge, Orange - läbipaistev oranž
  • mõõdud: 36 x 36 сm
  • kandevõime: 150 kg
  • kasutamine: vannitoad, interjöör, eksterjöör
  • dušiala soovitatav suurus: min. 90 x 90 сm
  • soovitatav kõrgus põrandast: 45 сm

Istmed Ovo B sobivad paigaldamiseks dušialasse mõõtudega 90x90 cm. Kui iste on paigaldatud paigaldusjuhendit järgides, on selle kandevõime kuni 150 kg.

Iste Ovo B

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
B8F0000015 Seat Ovo B clear 129,00
B8F0000016 Seat Ovo B opal 129,00
B8F0000017 Seat Ovo B orange 129,00