Youtube Instagram

Segistid

Segistid 10° Free black

Puhas stiil mustas värvitoonis

Minimalistikud vormid ja kerge, 10° kalle käte poole kujutavad endast koos ideaalset kombinatsiooni. Selle tulemuseks on ainulaadse praktilise detailiga universaalselt kasutatavad segistid, mis laiendavad veelgi sarja 10° võimalusi. Musta mati pinnatöötlusega segistid muudavad teie vannitoa eriti stiilseks. Tumedad segistid tõmbavad koos samasuguses teostuses teiste tarvikute ja lisanditega kohe tähelepanu.

Vodovodní baterie 10° Free black

Kaks kõrgust

Valige enda jaoks sobivaim variant. Kõrgem segisti sobib sügavama valamu jaoks, kui näiteks peate täitma veega kõrgemat anumat. Madalam segisti sobib madalamale valamule, millel ei ole kõrgendatud nõudeid valamu põhja ja segisti vahelise vahemaa osas.


Vodovodní baterie 10° Free black

Vee püsiv temperatuur

Aeganõudva reguleerimise asemel saab nüüd hetkega valida vee ideaalse temperatuuri, mis võimaldab säästa nii vett kui ka energiat! Reguleerige väljuva vee temperatuuriks meeldivad 37–38 °C ning nautige tänu termostaatsegistile duši all vee püsiva temperatuuri juures tõelist mugavust.


Vodovodní baterie 10° Free black

Kompleksne sortiment

Sisaldab kõiki vannitoatooteid: valamu-, bidee-, vanni- ja dušisegistid, varjatud paigalduslahendused vannile ja dušile, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box. Võite olla alati kindel, et Teie vannitoa kujundus on laitmatu.