Youtube Instagram

Segistid

Seinapealne termostaatdušisegisti Puri black

SEINAPEALNE TERMOSTAATDUŠISEGISTI PURI BLACK 150 mm

PU 033.20/150
Täiuslik disain koos ülimalt praktilise funktsionaalsusega. Tänu termostaatsegisti kvaliteetsele kassetile hoitakse dušis automaatselt ühtlast seadistatud veetemperatuuri. Torustiku veesurve kõikumised ja veetemperatuuri muutused kompenseeritakse viivitamatult, nii et segistist voolab alati täpselt seatud temperatuuriga vesi. See, kes termostaatsegistit korra proovib, jääb sellele truuks ka edaspidi. Musta värvi vannitoasegistid näevad luksuslikud välja ja elavdavad mõnusalt kogu vannituba. Saate neid hõlpsasti kombineerida sama disainiga toodete ja nende tarvikutega.

Auhinnad:
Auhinnad:

Sari Dušisegistid

Seinapealsel dušisegistil Puri on täiesti sujuvalt liikuv juhthoob, millega reguleeritakse vee vooluhulka ja temperatuuri. Seinapealne termostaatsegisti Puri ühendab endas veatut disaini ja äärmiselt praktilist toimimist. Tänu termostaatsegisti kvaliteetsele kassetile hoitakse dušis automaatselt ühtlast seadistatud veetemperatuuri.
150 mm veevool muudab selle segisti universaalseks kaaslaseks igale dušile. Täpselt nagu kõigile teistele RAVAKi segistitele, pakume ka black PURI tootesarjale 5-aastast garantiid.

Auhinnad:
Auhinnad:

Tehnilised andmed

  • veevool: 150 mm
  • kassett: termostaatiline, vee temperatuuri reguleerimiseks
  • värvitoon: matt must
  • teostus: temperatuuri regulaator vasakul – CoolFeel
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobivad: kõigile dušikabiinidele
  • lisatarvikud: dušikomplekt ja teised tarvikud

Vannitoa sisekujunduse lõpetatud ja ühtlase lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste segistitega Puri black. Välimiseks puhastamiseks soovitame kasutada puhastusvahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiRavak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestCoolFeelSäästlikkus
Seinapealne termostaatdušisegisti Puri black

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070188 PU 033.20/150 termostaadiga dušisegisti 299,00