Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Kõrge külgkapp Classic SB-350

Külgsahtel SB Classic 350

Kahe klaasriiuli ja praktilise ülemises osas paikneva sahtliga külgsahtel moodustab iga vannitoa kompaktse stiilse koostisosa, mida rõhutab ergonoomiline käepideme funktsiooni täitev süvend. Külgsahtlite korpuste erinevad värvid on alati kombineeritud valgete läikega ustega.

Sari Classic

Klassika selle sõna parimas mõttes

Classic vannitoamööbli sarjas on disainer teostanud lihtsuse ja praktilisuse idee nende olemuslikul kujul. Tagasihoidlikku välisilmet rõhutab minimalistlikus stiilis ovaalne käepide.

Vannitoamööbel Classic

Palju erinevaid suurusi

Classic sarjas on esindatud nii minivalamud, mis sobivad ennekõike WCsse, kui ka kogu pere jaoks mõeldud topeltvalamud. Kõikide valamute juurde pakume vastava stiili ja suurusega valamukappe.


Vannitoamööbel Classic

Läbimõeldud sisestruktuur

Iga Classic kapi mudel on välja töötatud nii, et selles oleks võimalikult palju ruumi erinevate esemete hoidmiseks, olles samal ajal ruumisäästlik vannitoa element. Suurim valamukapp topeltvalamu jaoks on varustatud vaheseintega madala sahtliga väikeste esemete hoidmiseks.


Vannitoamööbel Classic

Värvilahenduse valik

Selleks, et vannitoamööbel Classic sobiks tõepoolest igasse vannituppa, oleme välja töötanud korpuse neljas värvilahenduses: valge ja kask.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 35 x 37 x 120 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • tüüp: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • korpuse värvilahendus: valge, cappuccino
  • uste värvilahendus: läikega valge
  • garantii: 5 aastat

Kahe klaasriiuliga ja ülemises osas paikneva praktilise sahtliga kapp. Vasak- või parempoolse variandi määrab uksehingede asukoht. Uste värv: läikiv valge, korpuse värv sõltub valitud värvikombinatsioonist. Tarnitakse kokkupandud kujul. Toote komplekti kuulub montaažikomplekt (poldid, hinged, katted). Valamukapp paigaldatakse seinale, reguleeritavate jalgade MR Base kasutamine ei ole võimalik. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida külgsahtlit teiste sarja Classic toodetega (topeltvalamu Classic 1300) ja teiste RAVAK toodetega.

5-aastane garantiiKontseptsioonL/R variantNiiskusevastane impregneerimine
Kõrge külgkapp Classic SB-350

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000356 350 x 370 x 1200 Kapp SB 350 Classic L valge/valge 309,00
X000000355 Kapp SB 350 Classic R valge/valge 309,00
X000000956 Kapp SB 350 Classic L cappuccino/valge 319,00
X000000957 Kapp SB 350 Classic R cappuccino/valge 319,00

ALLALAADIMISED

27,8 MB