Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Kõrge külgkapp SB Rosa

Külgsahtel Rosa SB

Kõrge külgsahtel on levinud lahendus iga vannitoa jaoks, mis põhineb avara ruumi pakkumisel mitmesuguste esemete hoidmiseks. Enamgi veel, kõrge külgsahtel SB Rosa pakub Teile lisaks kahele klaasriiulile ka avatud pinda sagedasti kasutatavate esemete jaoks, mille värv ja disain aitavad Teil luua Teie vannitoa kordumatut stiili.

Sari Rosa

Universaalne kasutus

Rosa mööbli ja valamute kaarjad jooned järgivad samanimelise sarja vanni kuju. Nende kombineerimine vannitoas säästab ruumi ja loob harmoonilise terviku. Suur mudelite valik annab võimaluse kasutada neid igas vannitoas.

Vannitoamööbel Rosa

Lai sortiment

Mööbel Rosa kujutab endast terviklikku pakkumist, mis on kooskõlas iga ostja nõudmistega. Vannitoakappide ühisjooneks on kaarjas kuju, mis kordub valamute esipaneelil. Kappide, peeglite ja valamute mõõdud on välja töötatud nii, et need oleksid omavahel kombineeritavad.


Vannitoamööbel Rosa

Igasuguse stiili jaoks

Süvaimmutusega hoolikalt töödeldud korpused, mis on saadaval kolmes värvivalikus (hele kask, valge), annavad vannitoale iga kord uue stiili ja rahuldavad ka kõige nõudlikuma ostja vajadusi. Kõiki värvivalikuid viimistlevad valged kõrgläikega uksed.


Vannitoamööbel Rosa

Läbimõeldud disain

Rosa vannitoamööbel järgib ideaalselt samanimelise sarja vanni jooni, luues vannitoas harmoonia ja sünergia. Sarja Rosa nurgad ja kuju sobituvad omavahel suurepäraselt ning on väga ruumisäästlikud.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 41 x 35 x 180 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • tüüplahendus: pööratav toode (L/R)
  • korpuse värvilahendus: valge, kask
  • uste värvilahendus: valge

Kõrge külgsahtel kahe riiuli ja avatud pinnaga asjade hoidmiseks. Vasak- või parempoolse variandi saate toote pööramisel vahetult enne paigaldamist. On võimalik paigaldada reguleeritavatele jalgadele kõrgusega 10-12 cm. Uste värv: läikiv valge, korpuse värv sõltub valitud värvikombinatsioonist. Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste sarjade Rosa ja teiste RAVAK toodetega.

Kõrge külgkapp SB Rosa

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000166 410 x 350 x 1800 SB Rosa side column cabinet birch/white 329,00
X000000338 SB Rosa side column cabinet white/white 329,00
X000000170 MR base 22,00

Download

24,7 MB