Google+ Youtube

Äripartneritele

Turundustugi

Sellest osast leiate oma veebilehe jaoks vajalikud dokumendid: bännerid, logod, RAVAKi konnakese praeguse kuju jne. Meie peamine eesmärk on anda teile meie tootemargi kohta maksimaalselt teavet, osutada abi RAVAKi toodete müümisel ja esitada potentsiaalsetele klientidele võimalikult palju teavet meie toodete kohta. Kõnealune info võimaldab teil suurendada linkide arvu oma veebilehele ja parandada seeläbi oma veebilehe positsiooni otsingutulemustes, mis tagab teile suurema külastatavuse.

Bännerid


illustratiivne bänner, tüüp "ruut" 250 x 250 pix
Meediareklaami (elektrooniliste bännerite) eeliseks on nende võime kiiresti potentsiaalsete klientide visuaalset tähelepanu haarata. Oma lehel RAVAKi bänneri avaldamiseks saate valida mitme eri tootevariandi vahel. Võimalus avaldada flash-bännereid sõltub teie veebilehe kasutamise programmist. Nende bännerite avaldamiseks küsige abi oma veebilehe või IT-administraatorilt. Vajaduse korral võtke meiega ühendust.

RAVAKi konnake


Tootemargi RAVAK sümbol on inimsuuruses RAVAKi konnakese kolmemõõtmeline kujutis. Tema isiksust saab iseloomustada kui sümpaatset professionaali, kes teab, mida inimesed soovivad ja võib anda neile kasulikku ja sõbralikku nõu. Konnake on alati tegevuses: ta inspireerib, annab nõu, soovitab. RAVAKi konnakest kasutatakse lõpptarbijaga suhtlemisel. Kõik tema kasulikud nõuanded ja soovitused avaldatakse mullitekstina. RAVAKi konnakest saab kasutada vasak- või parempoolse variandina, nii et taskurätik tema pintsakul jääb vasakule. Konnakese suurus on antud kahes variandis: täispikkuses (variant 1) või ülakehaga (variant 2). Maksimaalne serv on näha variandis 3. Konnakese välimust (kuju, värvi) ei saa muuta. Mullitekst avaldatakse kirjašriftis Arial Regular ja tekst on reastatud keskjoone järgi. Žabák Ravak
Ravak konnakese kuju on vasak- ja parempoolne - tuleb jälgida taskurätikut pintsakul (pole muudetav). Allalaadimiseks: Konnake Ravak.

Logo


náhled loga RAVAK a.s. Allalaadimiseks:
- file format GIF
- file format JPG
- file format EPS