Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Valamukapp SD Rosa II

SD Rosa II

Veelgi moodsam populaarse mudeli Rosa vanni kapi vorm. Suurem ruum ja lihtne, kaasaegne disain sobib ideaalselt Rosa valamule.

Sari Rosa

Universaalne kasutus

Rosa mööbli ja valamute kaarjad jooned järgivad samanimelise sarja vanni kuju. Nende kombineerimine vannitoas säästab ruumi ja loob harmoonilise terviku. Suur mudelite valik annab võimaluse kasutada neid igas vannitoas.

Vannitoamööbel Rosa

Lai sortiment

Mööbel Rosa kujutab endast terviklikku pakkumist, mis on kooskõlas iga ostja nõudmistega. Vannitoakappide ühisjooneks on kaarjas kuju, mis kordub valamute esipaneelil. Kappide, peeglite ja valamute mõõdud on välja töötatud nii, et need oleksid omavahel kombineeritavad.


Vannitoamööbel Rosa

Mugav avamine

Läikiv valge kapp, kus on ruumi asjade hoiustamiseks. Uksed ja täielikult väljatõmmatavad sahtlid on varustatud aeglase sulgumise süsteemiga, samuti käepidemetega mugavaks pööramiseks.


Vannitoamööbel Rosa

Läbimõeldud disain

Rosa vannitoamööbel järgib ideaalselt samanimelise sarja vanni jooni, luues vannitoas harmoonia ja sünergia. Sarja Rosa nurgad ja kuju sobituvad omavahel suurepäraselt ning on väga ruumisäästlikud.

Tehnilised andmed

  • Mõõtmed (L x K x S): 60/76 x 49 x 47 cm
  • materjal: immutatud MFPB ja MDF
  • värviline korpus: valge läikiv, Cappuccino värv
  • sahtli värvitoon: valge läikiv värv
  • garantii: 5 aastat

Valamukapp SD Rosa II kahe valge, läikiva sahtliga (lakitud MDF), korpuse värv enda valikul. Korpus tarnitakse kokkupandult, kaasa arvatud komplekteerimise osad (kruvid, hinged, tihvtid) ja käepidemed.

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
Valamukapp SD Rosa II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000924 600 x 490 x 470 Valamualune kapp SD 600 Rosa II valge/valge 359,00
X000000926 Valamualune kapp SD 600 Rosa II cappuccino/valge 359,00

ALLALAADIMISED

31,3 MB