Youtube Instagram

Segistid

Valamusegisti 10° Free black

VALAMUSEGISTI 10° Free black 334 mm, PÕHJAKLAPITA

TD F 015.20

10° nurga all kaldu olev segisti tagab erakordselt mugava kasutuse. Suunatav aeraator garanteerib vee liikumise otse äravoolu, seega ei pritsi vesi valamust välja. Kõrge segisti sobib hästi suurtele valamutele või tasapinnale paigaldatavatele valamutele. Mati musta pinnatöötlusega segistid tõmbavad tähelepanu ja muudavad teie vannitoa luksuslikumaks.

Sari Valamusegistid

Iseloomuliku kaldega käte poole ja musta värvi hoovaga kraanikausisegisti 10° Free black võite valida kas äravooluta või koos äravooluga. Valamusegistid 10° Free black toodetakse 14 ja 17 cm kõrgustena. Kõrgem valamusegisti sobib sügavamale valamule, madalam lamedama põhjaga või väiksele valamule, mis on paigaldatud WC-ruumi. Segisti reguleeritav aeraator tagab veevoolu suunamist sinna, kuhu vaja, hoolimata sellest, et segisti on pööratud nurga all. 

Tehnilised andmed

  • segisti kõrgus: 334 mm - ExtraComfort Zone
  • kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamika
  • värvitoon: matt must
  • ühendusvoolikud: 400 mm
  • äravooluava kork: ei ole
  • garantii: 5 aastat

Kõrge segisti on eriti mugav. Tervikliku sisekujunduse lahenduse saamiseks vannitoas soovitame segisteid 10° Free black kombineerida teiste 10° sarja toodete või aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeraator)SoftMoveEcoFlow
Valamusegisti 10° Free black

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070151 TD F 015.20 Valamusegisti põhjaklapita (kõrge), must 245,00