Youtube Instagram

Vann Solo

Vann Solo - raldiseisev akrüülvann mõõtmetega

Kahe peamise geomeetrilise kujundi eksklusiivne kombinatsioon loob harmoonilise kooskõla. Nelinurkne alus muudab vanni visuaalselt stabiilseks, ovaalne ülaosa aga rõhutab rahu- ja lõõgastustunnet. Vann Solo tõmbab tähelepanu oma minimalistliku kontseptsiooni, stiilipuhtuse ja sõltumatusega ruumist. Sobib imehästi nii rahulikuks mediteerimiseks kui ka kahekesi koos kümblemiseks. Stiililt sobib vanni kujuga kokku plaadile paigaldatav valatud marmorist valamu. Nii luuakse vannituppa esteetiliselt terviklik interjöör. Solo vann on saadaval kroomi või musta ülevoolu ja sifoonikorkidega, mis sobivad kokku valitud segistiga.

Auhinnad jaoks vann Solo:
Auhinnad jaoks vann Solo

Záruka

Sari

Vabadus on hingeseisund

Astuge uude dimensiooni, kus mängureeglid seate paika teie ise. Eraldiseisev vann on vannitoa dominant ning sellest saab armastatuim koht vaba aja veetmiseks. Kui paigutate vanni ruumi vabalt, võite valida kümblemiseks selle poole, kust teil on parem väljavaade. Ärge seadke endale piire. Lõdvestuge RAVAKi eraldiseisvates vannides ja nautige vabadust.
Eraldiseisev vann teenib teid kümneid aastaid – valige endale selline, mis tundub teile kõige sümpaatsem. Romantilise hõngu ning erakordse mugavusega rinnakorvi, kätte, kaela ja pea jaoks vaimustab teid vann Ypsilon. Vann Solo kombineerib ristkülikukujulise põhja ja ovaalse ülemise osa põhilisi jooni nii, et see meeldib kõigile minimalismisõpradele. Vanni Freedom O lauged ümarad jooned tekitavad vannitoas rahustava atmosfääri ja ümbritsevad meeldivalt keha. Teie vannitoas ei ole võimalik paigutada vanni keset ruumi? Sellest pole midagi, te ei jää luksusest ilma. Meil on teie jaoks vann Ypsilon Wall, mille eelised tulevad kõige paremini esile siis, kui te paigutate selle seina äärde.
Samuti pakume seinaäärset Freedom Wall vanni mustas korpuses.

Eraldiseisvad vannid RAVAK

Lõõgastuse uus dimensioon

Tunnetage kümblust avatud ruumis ja nautige uusi elamusi. Te ei soovi mingi hinna eest vannist lahkuda.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ühiste elamuste jaoks

Ükski teine vann ei sobi nii hästi kahekesi kümblemiseks, kui eraldiseisev. Mõlema poole seljaosa ühesugune kalle, keskel asuv äravool ei ahista kellegi liikumisvabadust, võimalus paigutada vann vabalt valitud kohta tagavad Teile ja Teie partnerile unustamatud elamused. Ülevoolu ja sifooni klapp on kroomitud või must.


Eraldiseisvad vannid RAVAK

Ja väiksemate vannitubade jaoks

Freedom Wall ja Ypsilon Wall vannid on seinale kinnitatavad vannivariandid, mistõttu sobivad need ka väiksematesse vannitubadesse. Vanni laiem serv võimaldab mahutada kõik, mida vannis lõõgastumiseks vaja. Tänu mustale kehavärvile on Freedom Wall vann hõlpsasti kombineeritav muu vannitoavarustusega.

Tehnilised andmed

  • suurus: 178 x 80 cm
  • materjal: valatud akrüül
  • armatuur: LA - klaaskiud
  • maht: 310 l, brutto kaal: 67 kg
  • paigaldamine: eraldiseisev
  • vannisein: puudub
  • garantii: 10 aastat
  • äravoolukomplekt kuulub vanni juurde
  • Ülevoolu ja sifooni kork: kroom/must/valge

Vanni ei saa kasutada koos vanniseinaga. Kogu torustik (nii kanalisatsioon kui ka põrandale paigaldatava segisti veevarustus) tuleb paigaldada põrandakatte alla. Vanni äravoolukomplekt (st vee ülevool, sifoonipea, sifoon, lõhnalukk) ja tugijalad kuukuvad komplekti. Koos selle vanniga soovitame kasutada põrandale paigaldatavat segistit Chrome CR 080.00. 

10-aastane garantiiMaht 310 lKaal 67 kg
Vann Solo

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XC00100025 1780 x 800 Vann SOLO 1780x800 lumivalge, vaba paigutus 1 999,00
XC00100036 Vann SOLO 1780x800 lumivalge, vaba paigutus (must) 2 199,00
XC00100050 Vann SOLO 1780x800 lumivalge, vaba paigutus (valge)
This product is being prepared for you, so it is not possible to order it at the moment.