Google+ Youtube

Vannitamine

Vann XXL

Vann XXL

Neile, kes soovivad tõeliselt suurt vanni. Vannis XXL on mugav istuda nii suurt kasvu kui ka väiksematel inimestel, kes võivad end mugavalt toetada veepinna all olevale astmele. Suurejooneline ja liigendatud ruum võimaldab kogu keha vette sukeldamist alates õlgadest kuni põlvedeni välja.

Sari

Ajalooga vannid

Me ei tooda nimetuid vanne nimetute ostjate jaoks. Igal meie täisnurksel vannil on oma lugu, oma väärtus ja see kannab teatud ideed. Valige just see, mida vajate...

Valige vann, mis sobib just Teile. Kui vajate täielikku mugavust, vajate vanni You. Neile, kes soovivad kümbluse ajal täielikku turvatunnet, sobib laiade servadega vann Evolution. Raamatusõbrad hindavad vanni Vanda ehitust. Väikeste vannitubade omanikud võivad julgesti valida vanni Classic pikkusega 120 cm. Mõnel vannil on ergonoomiline süvend käte jaoks, vanni keskel paiknev äravool, originaalne sisemus, et nii pikkadel kui ka lühemat kasvu inimestel oleks mugav jm. Samuti on iga mudeli puhul võimalik valida unikaalne vanni täitmise lahendus ülevoolu kaudu.

Suurema osa täisnurksete vannide jaoks pakume ka universaalseid vanniseinu ja ergonoomilisi esi- ja külgpaneele. Mõnele täisnurksele vannile (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) on võimalik paigaldada vesimassaažisüsteem.

Ristkülikukujulised vannid RAVAK

Klassika, mis ei valmsita pettumust

Ristkülikukujulised vannid on meie sortimendi kõige populaarsemad mudelid, sest neil on kõige laiem valik suurusi ja võimalikke lahendusi.


Ristkülikukujulised vannid RAVAK

Kvaliteetne materjal

RAVAKi vannide valmistamisel kasutatakse valatud akrüüli. Sellest valmistatud esemed säilitavad pikka aega kuju, ei deformeeru ega mõrane. Neil on kõrgläikega mittepoorne pind, mida on lihtne puhastada ja millel on antibakteriaalsed omadused.


Ristkülikukujulised vannid RAVAK

Ootamatu sisemuse lahendus

Akrüülvannide puhul on praktiliselt piiritud võimalused erinevate vormide loomiseks. Ka traditsioonilisel ristkülikukujulisel vannil võib olla ebaharilik sisemus ergonoomiliste süvendite, käetugede, selja- ja küljeosa püstisem või lamedam kalle. Ühesõnaga, ristkülik võib peita endas tervet hulka üllatusi.

Tehnilised andmed

  • suurus: 190 x 95 cm
  • materjal: valatud akrüül
  • tugevduse variant: LA – fiiberklaas
  • maht: 285 l
  • vannisein: EI
  • lisatarvikud: tugi, paneel (otsa-, külje-), paneelikomplekt, vanni äravool
  • garantii: 10 aastat

Jedná se o největší vanu z portfolia RAVAK. Vanu XXL nelze doplnit vanovou zástěnou. Integrované, ergonomicky vytvarované područky pod ruce.

Vann XXL

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
CA91000000 1900 x 95 Vana XXL 190x95 N snowwhite 499,00
CY09009000 Podpora XXL 45,00
CZ091L0A00 Panel A čelní XXL 190 snowwhite 165,00
B20900000N Panelkit XXL čelní 20,00
CZ09190A00 Panel A boční XXL 95 snowwhite 95,00
X01305 Vanový odtok.komplet s přepadem - chrom 34,00
X01316 Vanový odtok.kompl. s napouš.přep. - chrom 0,00
X01377 Vanový odtok.komplet s přepadem ClickClack 32,00