Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Varjatud paigalduslahendusega termostaatsegisti Chrome - kolmerežiimiline R-box Multi jaoks

Varjatud paigalduslahendusega termostaatsegisti Chrome - kolmerežiimiline R-box Multi jaoks

CR 067.00CR.O3.RB071
Kompromissitu kvaliteet, kerge stiil ja harmooniline ühtesobivus samanimelise sarjaga. See segisti kujutab endast täiesti unikaalset lahendust vannitoatoodete turul, kuna võimaldab jagada segatud vett korraga ühe, kahe või koguni kolme koha vahel. Näiteks kui vajate vihma- ja käsidušši + väljundit vanni või loputus düüsid jaoks dušinurgas.

Sari Thermo

Teisiti polegi võimalik

Enam ei ole muret külma ja sooja vee aeglase segunemise ja ebameeldivaid aistinguid põhjustavate temperatuurikõikumiste pärast kümblemise või duši all pesemise ajal. Termostaatsegisti suudab vähendada vee surve ja temperatuuri kõikumist torustikus ning tagab nii, et dušist tulev vesi on alati just teie määratud temperatuuriga ning seda võimalikult kiiresti pärast kraani keeramist.

Termostaatsegistid

Ohutu isegi lastele

Termostaadi turvanupp takistab soojema kui 38 °C vee voolama panemist. Turvanuppu on väikestel lastel raske vajutada, mistõttu see väldib veega kõrvetamise ohtu.


Termostaatsegistid

Vee ja energia kokkuhoid

Vajalik temperatuur seadistatakse automaatselt, vee pealevool on reguleeritud maksimaalse kiiruse peale. Termostaat piirab efektiivselt temperatuuri reguleerimise ajal kulutatud vee hulka.


Termostaatsegistid

Ebasoovitavate veetemperatuuri kõikumiste ärahoidmine

Termostaatsegistil ei ole kangi, kuid on spetsiaalne juhtpea, mis on kaitstud ebasoovitava liikumise eest. On välistatud, et liigutate kangi paigast duši all pesemise ajal ja kraanist hakkab tulema külma või kuuma vett. Temperatuuri tõstmine üle 38° C on võimalik igal hetkel, kui vajutate blokeerivat nuppu.

Tehnilised andmed

  • kassett: termostaatiline, vee temperatuuri reguleerimiseks
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: vannidele Chrome, teistele RAVAK vannidele ja dušinurkadele. Vannile on tarvis paigaldada segistitoru CR 027.00 või täitmine ülevooluga, kaasa arvatud äravool ja seinapealne duši veeväljund. On võimalus paigaldada vihmadušš. Dušinurk tuleb varustada vihmadušiga, käsidušiga ja käsiduši seinapealse veeväljundiga võimalikud ka vesimassaažidüüsid.

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Varjatud segistikarp varjatud paigalduslahendusega segisti jaoks R-box Multi RB 071.50 ei kuulu segisti komplekti, see tuleb osta eraldi. R-box Multi sisaldab seina külge paigaldamise materjali, kuid ei sisalda veevärgiga ühendamise jm paigaldusmaterjale. R-box Multi dekoratiivne plastkate, mis paigaldatakse segisti sisekorpusele, tagab veevärgi laitmatu funktsioneerimise isegi segisti pealmise osa demonteerimisel. Selle katte abil on võimalik veevärgist õhk välja lasta vett kinni keeramata. R-boxi Multi on selgelt eristatav ülemine pool segisti õigeks paigaldamiseks.

5-aastane garantiiRavak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestSäästlikkus
Varjatud paigalduslahendusega termostaatsegisti Chrome - kolmerežiimiline R-box Multi jaoks

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070075 CR 067.00CR.O3.RB071 Süvistatav termostaatsegisti kolmesuunaline 229,00
X070074 RB 071.50 Varjatud segistikarp R-box Multi 109,00