Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Washbasin BeHappy

Valamu BeHappy

Osavalt välja töötatud. Valamu paigutamine vanni kohale aitab tekitada väikeses vannitoas väärtuslikku lisaruumi. On ette nähtud eraldi paigaldamiseks. Oodatava sünergia saavutate kombineerides omavahel samanimelise sarja valamut ja vanni.

Sari BeHappy

Osavalt disainitud

Ka väiksem vannituba võib tagada piisava ruumi. Seda ideed kannab ka valamu BeHappy, mille saab paigaldada nii vannitoa nurka kui ka samanimelise vanni jalaosa kohale.

Valamud BeHappy

Sarja (kontseptsiooni) element

Soovitava sünergia saavutate kombineerides omavahel valamu ja vanni BeHappy. Sari BeHappy on üles ehitatud kihilisuse ideele, see tähendab, et valamu on võimalik paigaldada vanni kohale, piiramata sellele juurdepääsu mingilgi viisil.


Valamud BeHappy

Autoridisain

Valamu ja vanni disain on loodud stuudios NosalDesign, mis on tuntud oma praktiliste ja innovaatiliste lahenduste poolest. Valamu BeHappy on selle parimaks kinnituseks.


Valamud BeHappy

Kasutusmugavus

Disainer on väikestesse ruumidesse mõeldud valamu kuju välja töötanud nii, et oma suuruse juures jätaks see piisavalt ruumi pesemiseks.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 57 x 50 сm
  • materjal: komposiit - dolomiidi ja vaigu valatud segu
  • tüüplahendus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • ülevool: jah
  • segistiava: 35 mm
  • valamukapp: ei
  • aksessuaarid: madal valamu äravool, sifoonid

Tervikliku sisekujunduse lahenduse saamiseks soovitame kombineerida valamut teiste sarja BeHappy toodetega (vann BeHappy, segisti RAVAK, valamu äravool) ja teiste RAVAK toodetega. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne) ja ülevoolu kaas kuuluvad toote komplekti.

Washbasin BeHappy

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJAL1100000 570 x 550 Washbasin BeHappy L white with openings 0,00
XJAP1100000 Washbasin BeHappy R white with openings 0,00