Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Washbasin Classic 700

Valamu Classic 700

Kaunis ja praktiline. Valamul Classic on klassikalised jooned, mis sobivad igasse moodsasse vannituppa. Laiale tootevalikule on iseloomulik kerge kuju ja asjade paigutamiseks mõeldud pindade ideaalselt sirged servad.

Sari Classic

Lihtne klassika

Classic sarja valamutel on klassikaline kuju, mis sobib igasse tänapäevasesse vannituppa. Laia toodete sortimenti iseloomustavad kerged jooned ja ideaalselt sirgete servadega siledad pinnad asjade hoidmiseks.

Valamud Classic

Suurus iga vannitoa jaoks

Suuruselt sobivad valamud Classic igasse vannituppa – alustades praktilistest minivalamutest WC jaoks, kolmest standardvalamust ja lõpetades topeltvalamutega, mis on eriti mugavad suurtes peredes.


Valamud Classic

Pind asjade hoidmiseks

Kui otsustate tõeliselt suure abipinnaga valamu kasuks, tuleb Teile appi sari Classic. Mudel Classic 80 on mugandatud just selleks otstarbeks, sellel on lisaks suurele pesemissüvisele ka täiesti sile ja avar pind asjade paigutamiseks.


Valamud Classic

Läbimõeldud kuju

Valamute Classic vormid äratavad huvi lihtsate, kuid kaunite lahenduste hindajates. Ilmekas täisnurkne kuju sobib stiililt igasse vannituppa, sisemuse meeldivad pehmed jooned justkui võtaksid Teid oma embusse.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 70 x 49 сm
  • materjal: komposiit - dolomiidi ja vaigu valatud segu
  • ülevool: jah
  • segistiava: 35 mm
  • valamukapp: jah
  • aksessuaarid: valamu äravoolud, sifoonid, valamukapp
  • garantii: 5 aastat

Tervikliku sisekujunduse lahenduse saamiseks soovitame kombineerida valamut teiste sarja Classic toodetega (valamukapp SD Classic II 700, segisti RAVAK, peegel Classic 700) ning sarja Classic ülejäänud vannitoamööbli ning RAVAK aksessuaaridega. Valamut on võimalik täiendada valamukapiga või paigaldada seinale. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne) ja ülevoolu kaas kuuluvad toote komplekti.

5-aastane garantii
Washbasin Classic 700

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJD01170000 700 x 490 Valamu CLASSIC 700 valge segistiauguga 255,00