Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Washbasin Rosa

Valamu Rosa

Panus kindlusele. See Rosa sarja kõige kompaktsem valamu mahub igale poole ja teenib Teid pikki aastaid. Vaatamata väikestele mõõtudele on sellel piisavalt ruumi asjade paigutamiseks ja praktiline käterätikuhoidja.

Sari Rosa

Panus kindlustundele

Rosa sarja valamud loodi omamoodi vastuseks täiendamaks RAVAKi samanimelise sarja kõige populaarsemaid vanne. Valamute ümar kuju jätab lisaks kasutusmugavusele ka piisavalt ruumi asjade hoidmiseks. Kuna Rosa on igasse vannituppa sobiv baassari, on sarja valamud ette nähtud erinevate ruumitüüpide jaoks: paigaldamiseks nurka või seina keskele. Tänu valamukappide läbimõeldud sortimendile on need ideaalseks panipaigaks kõigi vannitoatarvete jaoks.

Valamud Rosa

Komplekspakkumine

Pakume Rosa valamuid mitmes mõõdus ja erineva paigaldusvõimalusega – eraldiseisvana või koos valamukapiga.


Valamud Rosa

Vasak- või parempoolne

Rosa vannitoasarja aluseks – ja see kehtib ka valamute puhul – on asümmeetria printsiip. Sarja põhitooteks on asümmeetriline vann, mille kuju kordavad valamud. Valamu ja vanni funktsioonide maksimaalse kooskõla tagamiseks pakume Teile parem- või vasakpoolset varianti, mille vahel saate valida sõltuvalt oma vannitoa planeeringust.


Valamud Rosa

Piisavalt ruumi asjade jaoks

Valamud Rosa on disainitud nii, et neil on piisavalt suur ruum pesemiseks ja avar pind asjade hoidmiseks, kuhu saate paigutada kõik vajalikud vannitoatarbed. Need, mis ära ei mahu, saate paigutada kooskõlastatud disainiga valamukappi.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 56,6 x 46,6 сm
  • materjal: komposiit - dolomiidi ja vaigu valatud segu
  • tüüplahendus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • ülevool: jah
  • segistiava: 35 mm
  • valamukapp: jah
  • aksessuaarid: valamu äravoolud, sifoonid, segistid, valamukapp, käterätikuhoidja

Tervikliku sisekujunduse lahenduse saamiseks soovitame kombineerida valamut teiste sarja Rosa toodetega (valamukapp SDU Rosa, segisti Rosa, peegel M 560) ning teiste aksessuaaride ja RAVAK vannitoamööbliga. Valamut Rosa on võimalik täiendada valamukapiga Rosa või paigaldada seinale. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne) ja ülevoolu kaas kuuluvad toote komplekti.

Washbasin Rosa

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJ2L1100000 566 x 466 Washbasin Rosa L white with openings 245,00
XJ2P1100000 Washbasin Rosa R white with openings 245,00