Google+ Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Washbasin Rosa Comfort N for cabinet

Valamu Rosa Comfort mööbli jaoks

On ette nähtud kombineerimaks Rosa vannitoamööbliga, millega koos loob mugava ruumi kõikide vajalike vannitoatarvikute jaoks.

Sari Rosa

Panus kindlustundele

Rosa sarja valamud loodi omamoodi vastuseks täiendamaks RAVAKi samanimelise sarja kõige populaarsemaid vanne. Valamute ümar kuju jätab lisaks kasutusmugavusele ka piisavalt ruumi asjade hoidmiseks. Kuna Rosa on igasse vannituppa sobiv baassari, on sarja valamud ette nähtud erinevate ruumitüüpide jaoks: paigaldamiseks nurka või seina keskele. Tänu valamukappide läbimõeldud sortimendile on need ideaalseks panipaigaks kõigi vannitoatarvete jaoks.

Valamud Rosa

Komplekspakkumine

Pakume Rosa valamuid mitmes mõõdus ja erineva paigaldusvõimalusega – eraldiseisvana või koos valamukapiga.


Valamud Rosa

Vasak- või parempoolne

Rosa vannitoasarja aluseks – ja see kehtib ka valamute puhul – on asümmeetria printsiip. Sarja põhitooteks on asümmeetriline vann, mille kuju kordavad valamud. Valamu ja vanni funktsioonide maksimaalse kooskõla tagamiseks pakume Teile parem- või vasakpoolset varianti, mille vahel saate valida sõltuvalt oma vannitoa planeeringust.


Valamud Rosa

Piisavalt ruumi asjade jaoks

Valamud Rosa on disainitud nii, et neil on piisavalt suur ruum pesemiseks ja avar pind asjade hoidmiseks, kuhu saate paigutada kõik vajalikud vannitoatarbed. Need, mis ära ei mahu, saate paigutada kooskõlastatud disainiga valamukappi.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 78 x 55 сm
  • materjal: komposiit - dolomiidi ja vaigu valatud segu
  • tüüplahendus: vasak- ja parempoolne (L/R)
  • ülevool: jah, varjatud ülevoou võimalus
  • segistiava: 35 mm
  • valamukapp: jah
  • aksessuaarid: valamu äravoolud, sifoonid, segistid, valamukapp

Tervikliku sisekujunduse lahenduse saamiseks soovitame kombineerida valamut teiste sarja Rosa toodetega (valamukapp SDU Rosa, segisti Rosa, peegel M 560) ning teiste aksessuaaride ja RAVAK vannitoamööbliga. Valamut on võimalik täiendada valamukapiga või paigaldada seinale. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne) ja ülevoolu kaas kuuluvad toote komplekti. Valamut Rosa Comfort, mida kombineeritakse vannitoamööbliga, tarnitakse ilma käterätikuhoidjata.

Washbasin Rosa Comfort N for cabinet

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJ8L11N0000 780 x 550 Washbasin Rosa Comfort L white with openings N 245,00
XJ8P11N0000 Washbasin Rosa Comfort R white with openings N 245,00