Instagram Pinterest Youtube

Espirit Segisti. Vesi taltsutatud disainiga

Tšehhi tootja esitleb uut segistite kollektsiooni, mida iseloomustab tasakaalustatud kombinatsioon utilitaarsetest vormidest, ajatu elegants ja viis vapustavat värvi.

Espirit Segisti. Vesi taltsutatud disainiga. RAVAK

Espiriti segistite disain seostub Taani disaineri Arne Jacobseni võrreldamatu kujuga segistitega, mis on turul olnud juba üle 50 aasta ja on olnud väljakutseks disaineritele üle kogu maailma. Espiriti segistite ümmarguste ja silindriliste kujundite millimeetrite proportsioonid moodustavad ühtse terviku, oma ületamatu elementaarse ilu ja funktsionaalsusega, milles puudub kõik üleliigne.

Espiriti kollektsioon koosneb viiest värvilahendusest: Black Matt, Graphite Brushed, White Velvet, Rose Gold Brushed ja Chrome. Lisaks mattmustale on nüüd saadaval ka harjatud grafiithall, roosa kuld, populaarne läikega kroom ja täiesti uus mattvalge viimistlus.

Espirit Segisti. Vesi taltsutatud disainiga. RAVAK

White Velvet on uus Valge. White Velvet pind on valge vannitoatarvikute trendi esirinnas. Sametine pind on puudutamisel meeldiv ja kujutab endast teekonda vannitoa disainis, mis ei lõpe esimese nurgaga. Matt viimistlus on peenelt elegantne, ei tõmba endale tähelepanu ning loob koos valge sanitaartehnikaga ühtlase ajatu terviku. Segistite mattvalgel pinnal on ka praktilisi eeliseid, kuna see peidab kuivanud veepiiskade valget jääki.Uue segistikomplektiga esitleb RAVAK ka uut koostööd. Espiriti seeria disain loodi traditsioonilises Itaalia tehases, tingimusega säilitada ja arendada Euroopa originaaltoodangut.

Espirit kraanid leiate aadressilt www.ravak.ee/ee/segistid-espirit.