Instagram Pinterest Youtube

Teenindus

Firma RAVAK toodete garantii

Toote ostnud tarbija saab seadusest lähtuvalt firma RAVAK toodetele 2-aastase garantii. Garantiiaega arvestatakse alates päevast, mil ostja võtab toote üle ja mis on garantiilehel kirjas müügi kuupäevana, või alates toote kasutusse andmisest sertifitseeritud subjekti poolt (kui seda on tehtud kolme päeva jooksul alates toote ülevõtmisest).
Garantiiaja hulka ei arvestata aega alates toote kohta teenindus kuni selle ajani, mil ostja on kohustatud toote pärast garantiiremonti vastu võtma.

Firma RAVAK tooted vastavad kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele,
seetõttu anname teile osadele tooteliikidele täiesti
TASUTA PIKENDATUD GARANTII!

Vannid

Kõigile vannidele anname 10-aastase garantii. Garantii tingimus on seda tüüpi vannile mõeldud firma RAVAK originaaltoe (jalgade) kasutamine vastavalt paigaldusjuhendile.
Konkreetsetele vannide äravooludele anname 3-aastase garantii.

Dušikabiinid ja -uksed 

Kõigile dušinurkadele ja -ustele kehtib 5-aastane garantii (kehtib alates 01.01.2019).
Tehnilisele lahendusele AntiBlock (uste sulgemise ja avamise lükandsüsteem) anname katsetatud 1 000 000 avamisele vastava minimaalse kasutusaja põhjal 10-aastase garantii.

Dušialused

Valatud marmorist dušialustele anname 5-aastase garantii (kehtib alates 01.01.2017).
Dušialuste sifoonidele anname 3-aastase garantii.

Dushi istmed

Pakume kõigile Chrome'i ja OVO II duššiistmetele 10-aastast garantiid (kehtib alates 1.6.2020).

Äravoolurennid ja trapid

Roostevabast terasest äravoolurennidele (liikumatult sisseehitatud osadele) anname 25-aastase garantii. Roostevabast terasest äravoolurenni vahetatavatele osadele kehtib 3-aastane garantii.
Plastmassist äravoolurennile ja põrandatrapile anname 6-aastase garantii. Vahetatavatele osadele kehtib 3-aastane garantii.

Kraanikausid

Anname kõigile kraanikaussidele ja kraanikaussidele 5-aastase garantii (kehtib alates 1.3.2021). Kraanikausside tarvikutele (korkidele ja sifoonidele) anname 3-aastase garantii.

Vannitoamööbel

Kogu vannitoamööblile anname 5-aastase garantii (kehtib alates 01.01.2017).

Segistid

Pakume kõikidele segistitele* pikendatud viieaastast garantiid.
R-box* paigaldustsüsteemi aluskorpusele anname kümneaastase pikendatud garantii.
Anname vannitoatarvikutele pikendatud viieaastase garantii.
Viieaastane garantii ei kehti segistitarvikutele, millele kehtib tavapärane kaheaastane garantii.

*Segistite pikendatud garantii tingimus on kaitsesõelte kasutamine vee segistisse sisenemise kohtades torustikus esineva mustuse kinnipüüdmiseks ja vähemalt 200 μm veefiltri kasutamine maja või korteri veesisendis. Soovitatav maksimaalne töötemperatuur segisti sisendis on 65 °C. Soovitatav maksimaalne töörõhk segisti sisendis on 0,5 MPa.

WC potid ja bidee

WC pottidele ja bideedele kehtib 10-aastane garantii (kehtib alates 01.01.2019). Sanitaarkeraamika aksessuaaridele ( prill-lauad, loputusnupud) kehtib 3-aastane garantii.

WC-moodulid

WC-moodulitele ja bideemoodulile (liikumatult sisseehitatud osadele) anname 10-aastase garantii. Moodulite vahetatavatele osadele kehtib 3-aastane garantii.

Garantii ei hõlma:

  • rikkeid, mille on põhjustanud oskamatu paigaldamine, mis ei ole kooskõlas paigaldusjuhendis esitatud ja ehituslike nõuetega;
  • rikkeid, mis on tekkinud ebaõige kasutamise või hooldamise tõttu;
  • toote tavapärast kasutamist ületavat kulumist;
  • toote mehaanilist ja muud kahjustumist ootamatu olukorra (näiteks tulekahju) tõttu;
  • rikkeid, mis on tekkinud toote kasutamise tõttu väljaspool vannituba ebaõigetes või äärmuslikes tingimustes (näiteks saunas, välitingimustes jne);
  • rikkeid, millele juhiti eelnevalt kirjalikult ostja tähelepanu ja mille eest anti ostuhinnast soodustust. Kasutatud materjali omadused, mis on siduva standardiga lubatud, ei kujuta endast toote viga.

Rohkem teavet leiate jaotisest Teenindus.

Garantiileht

Hoidke garantiileht ja toote ostu (vajadusel selle asjatundlikku paigaldamist) tõendav dokument kogu garantiiaja jooksul hoolikalt alles.
Koos kaubaga saadetakse teile ka täitmata garantiileht(kui seda ei ole lisatud, on garantiileheks arve, mis saadetakse teile koos kaubaga ja pärast kauba kättetoimetamist ka e-posti aadressile).
Garantiilehe kinnitame meelsasti ära meie kauplustes või edasimüüja juures ostudokumendi või selle koopia esitamisel. Garantiilehe võite meile saata koos oma tellimuse numbri või arve koopiaga ka posti teel aadressil:

UAB "Ravak Baltic"
Butrimonių g. 5
LT-50203, Kaunas
LIETUVA

Kinnitatud garantiilehe saadame tagasi teie aadressile, mille te esitasite tellimuses (kui te ei esita muud aadressi).

Me ei kinnita garantiilehte kohe ära, vaid anname teile võimaluse toodet kõigepealt hoolikalt kontrollida ja proovida.