Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Segistid

sorteerimine järjestuse järgi

Lisaks vannitoa segistitele palume ka köögisegisteid, mis teevad toiduvalmistamise meeldivamaks. Mõlemat tüüpi segistite kombineerimise tulemusena omandab Teie kodu lõpetatud ja meeldiva ilme. Peamine eelis peitub ühes kaubamärgis, kättesaadavas professionaalses teeninduses ja kõrgeimas kvaliteedis…

Segistite praktiline disain

RAVAKi peamiseks nõudmiseks segistite disainile on toote kasulikkus igapäevaelus, selle funktsionaalsus ja pikaealisus – mitte muutuda argiseks ja pikka aega valmistada rõõmu oma peremehele. Segistite disaini väljatöötamiseks pöördusime kuulsasse suure kogemusega stuudiosse Nosal Design, kes on teinud mitmesuguseid vannitubade autorilahendusi, mis omakorda on saanud kõrgeid disainiauhindu.

RAVAKi segistite kvaliteet

Meie segisteid valmistatakse kõrgekvaliteedilisest messingust, nende välispind on kaetud piisava kroomi kihiga. Praktikas järele proovitud ergonoomilised käepidemed tagavad meeldiva ja lihtsa kasutuse. RAVAKi segistite kvaliteeti, iseäranis keraamiliste tööorganite häireteta tööd, on kontrollitud testimisega enam kui 700 000 liigutuse osas. Anname oma segistitele 5-aastase garantii. Aeraatorile, mis koosneb mitmes plastsõelast, ei teki peaaegu üldse katlakivi. RAVAKi segistid on tervisele ohutud, sõltumatute ekspertide poolt sertifitseeritud ja lihtsalt armatuuriga ühendatavad.

Hooldus ja kaebuste lahendamine

Oma segistite tootmiseks kasutame vaid esmaklassilisi materjale ja uusimaid tehnoloogiaid. Kuid isegi vaatamata sellele võivad meie tooted kahjustuda. Selliste ebameeldivate juhtumite korral on meie professionaalne meeskond valmis garantiitingimuste raames tootja seisukohast hindama tekkinud defekti ja pakkuma võimalikult lühikese aja jooksul lahendust selle kõrvaldamiseks. Kaebuse lihtsaks ja kiireks vormistamiseks pöörduge poodi, millest kauba ostsite. Professionaalse teeninduse saamiseks helistage numbril 8 68584987 (E-R 8.00-17.00).

Lihtne paigaldus

RAVAKi segisteid on väga lihtne paigaldada. Paigaldamise instruktsioon on trükitud segisti pakendile. Vajadusel leiate selle meie kodulehelt.