Instagram Pinterest Youtube

Tooted

Uudised

picture

Uus Cool! Dušinurk, mida olete oodanud

Dušinurkade valik vastab nõudlusele kasutajasõbralike, lihtsate ja ajatute toodete järele, mis ei tõmba endale tähelepanu, on neutraalsed selle sõna parimas tähenduses ja võluvad kasutajaid mitte silmatorkava disainiga, vaid hoolivad detailide ja kvaliteedi eest.

picture

Espirit Segisti. Vesi taltsutatud disainiga

Tšehhi tootja esitleb uut segistite kollektsiooni, mida iseloomustab tasakaalustatud kombinatsioon utilitaarsetest vormidest, ajatu elegants ja viis vapustavat värvi.

picture

Concept Classic II

RAVAKi üks populaarsemaid disainikontseptsioone on uuendatud. Kontseptsioonidisainer Kryštof Nosal, juhindudes reeglist, et ilu peitub lihtsuses, lihtsustas mõningaid jooni, rõhutades toodete minimalistlikku disaini.


picture

Valamud Yard

Disainerid on loonud täiusliku minimalistliku kraanikausi, mille serva taga on süvistatud koht asjade jaoks ja kinnitusklamber, mis täidab originaalse disaini rolli. YARDi süvistatav panipaik aitab vähendada visuaalset segadust vannitoas. Värvilised vannitoakosmeetika, hambapasta ja muud esemed on peidetud, et mitte rikkuda vannitoa üldilmet. Pesulaud ei vaja mööblit. See asetatakse konsoolile, mis näitab visuaalselt kogu paigaldamise lihtsust.


picture

Nexty dušinurgad ja uksed

Ukse avamise lihtsust mõjutab hülsi sisestatud kvaliteetsest roostevabast terasest hinge telg, kus see kergesti pöörleb. Uks avaneb sujuvalt, ilma täiendava määrimiseta. Samal ajal täiendab pöörlev hing kogu salongi minimalistlikku disaini, mis koosneb kergesti hooldatavast klaasist ja õrnast metallraamist. Lai värvivalik – alates üleni valgest kontseptsioonist kuni läikivate ja mattide metallversioonideni või trendikate mattmustade profiilideni.


picture

Eraldiseisev Ypsilon Wall vann

Mõnus sujuva kujuga akrüülvann Ypsilon Wall pakub täiuslikku lõõgastust. Läbimõeldud välisjooned, mis annavad sellele romantilise välimuse, kulgevad ülaosas kergelt külgedele ning pakuvad teile mugavat toestust kaelale ja peale. Et midagi puudu ei jääks, täiendab vanni pikemat külge loomulikult seinale mõeldud riiul. Ypsilon Wall vann on saadaval kroomi või musta ülevoolu ja sifoonikorkidega, mis sobivad kokku valitud segistiga.


picture

Mustad segistid 10° Free black

Sarja 10° disaini minimalistlik variant, millel puudub segisti ülemisel pinnal sissepressitud koht, on nüüd saadaval ka mustas värvitoonis. Segistid iseloomuliku 10° kaldega käte poole kujutavad endast lihtsate vormide ja erilise värvitooni ideaalset kombinatsiooni. Neid on RAVAKU sortimendi raames lihtne sobitada näiteks musta raamiga dušikabiini, dušitarvikute, lisandikomplekti või vanni musta korpusega.


picture

Riiulid Slim

Me keskendume vannitubade igakülgsele lahendamisele ning toome seetõttu välja järgmise olulise detaili. Pakume duššide, vannide ja kraanikausside juurde uusi hoiupindu oma disainiga seinariiulite näol. Kahe pinnatöötluse kombinatsiooniga (must/kroom ja satiin/kroom) riiulid Slim on kolmnurga- või ristkülikukujulised. Nii saab neid ka seinal omavahel mitmest tootest kokku sobitada. Nende kergelt perforeeritud pind ei hoia vett kinni, vaid vannitoas vajalikke esemeid oma kohal. Varjatud nagid riiulite alumises servas võimaldavad riputada väikeseid, aga ka raskemaid esemeid, näiteks fööni.


picture

Vann Freedom W must

Seal, kus eeldatakse valget, avaldab must tõelist muljet. Vann Freedom W on klientide hulgas väga populaarne, seetõttu pakume seda nüüd uues värvitoonis, mis annab vannitoale sügavust ning mida on ühtlasi lihtne kombineerida ülejäänud sisustusega. Freedom W disain ühendab endas maksimaalselt eraldiseisvate ja klassikaliste vannide eeliseid. Selle tagasihoidlik ilu ja ümarad vormid kutsuvad teid endasse lesima, laiem seinaäärne serv võimaldab panna ära kõik, mida on vaja mõnusaks lõõgastumiseks.


picture

Dušinurgad ja dušiuksed Supernova

RAVAK esitleb oma kõige müüdavama dušinurga Supernova uuendust. RAVAKi kõige vastupidavam dušinurk on värskendatud disaini ja trendika musta raamiga. Supernova on saavutanud populaarsuse tänu absoluutselt töökindlale lükandsüsteemile, stabiilsele raamile ja erakordselt suurele kombinatsioonide arvule. Mudelisarjas on lai valik mõõtmeid, täidiseid ja raamide pinnatöötlusi ning mitut tüüpi uksi (lükand-, voldik- ja pöörduksed). Kõige tuntumad on dušinurkade Supernova lükanduksed, mis säästavad vannitoas ruumi ning millel puudub tänu patenteeritud süsteemile AntiBlock detailide kinnikiilumise ja põiki minemise oht. 2021. aastal tuleb Supernova turule ka 10 cm võrra kõrgema raami ja uue mati musta värvitooniga. Innovatiivne disain vastab vannitubade saledamate joonte trendile, mida dušinurkade Supernova juures rõhutab ka kontrastne värvitoon. Dušinurgad Supernova on RAVAKi sortimendis ainsad, mis tarnitakse kokkupandult, nii et vannitoas on need vaja vaid kinnitada ja tihendada.

picture

Eraldiseisev vann Ypsilon

Firma RAVAK uus eraldiseisev vann on saanud nime selle tähe järgi, mille kuju meenutab kergelt murtud sirget. Autor Kryštof Nosál iseloomustab vanni sõnaühendiga „soft geometry“. Ta on muutnud korrapärasust ja ranget sümmeetriat pehmemaks väliste joonte tundliku muutmisega lausa romantilisele meeleolule vastavaks. Oma lihtsa kujuga vastab vann tänapäevasele disainimoele, samas pakub see aga enneolematut mugavust. Õlgade kõrgusel laieneb RAVAKi uus vann kergelt külgedele ning võimaldab nii mugavalt käsi toetada, rinna ette lükata ning lõõgastada kaela ja pead. Mugavus vannis Ypsilon lesides ja sooja vee mõju annavad kehale ainulaadse vabanemistunde.

picture

Keraamilised valamud Veda

Keraamilised valamud Veda Iga tualettruum, isegi kõige väiksem, vajab ruumi käte pesemiseks. Veda keraamiliste valamute mõõtmed on mõeldud just väikestele ruumidele ning tänu kraaniava vasakule või paremale asetamise võimalusele on valamu paigaldatav ka nurka. Keraamiline valamu tagab pika tööea. Valamu sisaldab endas ka minimalistliku kappi põhiliste tarvete hoidmiseks.

picture

Kraanikausid ja mööbel Comfort

Disainer Michał Roszkowski vannitoamööbel ühendab keraamilise kraanikausi ületamatu kvaliteedi hoiukappide moodsate joontega. Sari võimaldab tulla suures ulatuses vastu konkreetse vannitoaga seotud individuaalsetele vajadustele, kuna see sisaldab nii süvistatud kraanikausiga kappe kui ka eri laiusega tööpinnaga kappe, mis on mõeldud eraldiseisva kraanikausi paigaldamiseks. Komplekti täiendab kahes suuruses kõrge kapp, millel on hingedega uks ja kuus riiulit. Sarja ühendav element on pooleldi süvistatud metallist käepide, mille lahendus on turul ainulaadne.

picture

Vannid Slim

RAVAKU kõige populaarsemad vannimudelid vastavad minimalistlikule disainile mitte ainult oma vormi, vaid nüüd ka õhendatud serva poolest. Vaid 18 mm paksuse slim-serva potentsiaal tuleb kõige paremini välja vanni sissemüürimisel. Vann sulab müüritisega täielikult kokku ja loob ilma häirivate üleminekuteta ühtse terviku, mis võib olla harmoonias kogu vannitoa kujundusega. Vanni sissemüürimine võimaldab kasutajal valida materjale ja terviklikku kujundust ning see pakub eeliseid ka servi ümbritsevate hoiupindade näol.

picture

Dušikabiin Walk-In Double Wall

Sarja Walk-In luksuslikele dušikabiinidele on lisandunud uut tüüpi dušikabiin, mille klient paneb kokku neljast tootest. Dušikabiin Walk-In Double Wall koosneb kahest 8 mm paksusest klaasist liikumatust seinast. Me pakume liikumatuid klaasseinu laiusega 60–160 cm. Metallist fiksaatoritega (nn W SETiga) saate määrata dušikabiini ja selle sissepääsu laiuse (kuni 110 cm) ning tagada kindlalt dušikabiini stabiilsuse. Universaalseid fiksaatoreid saab vajadusel lühendada. Mudelid on saadaval läikivas ja mustas variandis.

picture

Kraanikausid ja mööbel Balance

Disainer Michał Roszkowski sari võimaldab panna kokku vannitoamööbli komplekti vastavalt oma individuaalsetele soovidele. Tänu sellele sobib see nii neile, kellele meeldivad varjatud hoiuruumid ja kes eelistavad nutikalt lahendatud sahtlikapiga kraanikaussi, kui ka neile, kes eelistavad avatud hoiupindu, mis tekivad kõige paremini kraanikausi tööpinnale paigaldamisel. Mõlemat tüüpi kraanikausid on valmistatud vastupidavast keraamikast, mis on end aastasadade jooksul tõestanud traditsioonilise materjali omaduste ja ajatu disaini ideaalne kombinatsioon. Seinakappide disainielemendiks on esikülgede efektsed väljafreesitud sisselõiked, mis on ühtlasi mõeldud kasutamiseks käepidemetena.

picture

Keraamilised kraanikausid Uni Slim

Uued kraanikausid Uni Slim ühendavad endas kõiki nüüdisaegsete kraanikausside eeliseid. Need vastavad praegustele disainitrendidele ning kuna need on mõeldud tööpinnale paigaldamiseks, pakuvad need vannitoa omanikule maksimaalset vabadust vannitoa planeerimisel. Õhukesed seinad annavad kvaliteetsest traditsioonilisest keraamilisest materjalist kraanikaussidele delikaatse ilu. Kraanikausse Uni Slim pakume me nelja kujuga, mis kõik vastavad klassikalise ajatu esteetika reeglitele. Ümmargune 40 cm kraanikauss on kas moodsa lameda põhjaga (Uni Slim) või siis ümmarguse kausi kujuga (Uni B Slim). Selle end tõestanud suurus ja sügavus kutsuvad paigaldama suurema pere jaoks tööpinnale kaht kraanikaussi. Kraanikausi Uni S Slim vorm on inspireeritud ruudust, mille teravad nurgad on aga ümardatud. Kraanikausi Uni R Slim ristkülikukujuline vorm on mugavalt lai ning selle kõverus hoiab samal ajal kogu vett kraanikausi sees nii, et selle ümbrus jääks kuivaks.

picture

Segistid 10° Free

Kryštof Nosáli disain 10° on RAVAKi tootevalikus üks teetähiseid. See on saanud uuendusliku lahenduse eest palju rahvusvahelisi auhindu ning järk-järgult on see kasvanud täielikuks vannitoasarjaks. Kuna sari on klientide hulgas väga populaarne, oleme loonud segistitest uue versiooni. Nii on nüüd sarjas 10° nii hooval oleva autori detailiga segistid kui ka 10° minimalistlik versioon, millel see sissepressitud koht puudub. Mõlemal on aga kerge 10° kalle käte suunas.

picture

Segistid Puri

Minimalistlikud segistid sobivad igasse nüüdisaegsesse interjööri. Nende disaini peamine element on silindri ümmargune profiil, mis sobib hästi muu vannitoasisustusega. Tervikliku sarjaga, mis sisaldab kõiki levinumaid vannituppa mõeldud segistitüüpe (kaht liiki kraanikausisegistid, termostaatiline dušisegisti ja vannisegisti), esitleb RAVAK vannisegisti unikaalset tehnilist lahendust. Selle sees on spetsiaalne pööratav kassett, mis võimaldab valida vanni ja duši vahel. Nii sai tootja eemaldada visuaalselt häiriva ümberlüliti, mis tavaliselt paikneb segisti korpusel. Tänu sellele toimub kogu segisti juhtimine hoova viimisega vasakule või paremale – nii valitakse nii temperatuuri kui ka kasutusviisi (paremale – dušš, vasakule – vann).

picture

Uus teema Sinu vannituppa: kasuta musti elemente

Seal, kus eeldatakse valget, püüab pilku vaid must. Uued musta värvi dušikabiinid, -seinad ja -istmed lisavad vannitoale sügavust ja atraktiivsust, sest must on elegantsi kuninganna, mis on paljude kaasaegsete interjööride aluseks. Vannitoas tagasihoidlikult kasutatud mustad aktsendid on ajatud ja omavahel lihtsalt kokku sobitatavad. RAVAK pakub uusi dušikabiine Walk-In (tüübid Wall, Corner ja Free) musta värvi külgprofiilide, hoidikute ja tugedega, mis rõhutavad suurepäraselt hiiglaslike massiivsest turvaklaasist pindade puhast ilu. Dušikabiinide Pivot mustad aktsendid avalduvad peentes metallraamides, käepidemetes ja hingedes, mis on varustatud praktiliselt kulumatute tihvtidega. Viimased garanteerivad dušikabiini uste avanemise ilma mingite probleemideta. Sama peen must laine ulatub ka dušikabiini, ning seda tootesarjade OVO P ja OVO B allalastavate istmetega, mille must metallkonstruktsioon on kooskõlas puhta piimvalge või oranži istmeosaga.