Youtube Instagram

Tooted

Uudised

picture

Uus teema Sinu vannituppa: kasuta musti elemente

Seal, kus eeldatakse valget, püüab pilku vaid must. Uued musta värvi dušikabiinid, -seinad ja -istmed lisavad vannitoale sügavust ja atraktiivsust, sest must on elegantsi kuninganna, mis on paljude kaasaegsete interjööride aluseks. Vannitoas tagasihoidlikult kasutatud mustad aktsendid on ajatud ja omavahel lihtsalt kokku sobitatavad. RAVAK pakub uusi dušikabiine Walk-In (tüübid Wall, Corner ja Free) musta värvi külgprofiilide, hoidikute ja tugedega, mis rõhutavad suurepäraselt hiiglaslike massiivsest turvaklaasist pindade puhast ilu. Dušikabiinide Pivot mustad aktsendid avalduvad peentes metallraamides, käepidemetes ja hingedes, mis on varustatud praktiliselt kulumatute tihvtidega. Viimased garanteerivad dušikabiini uste avanemise ilma mingite probleemideta. Sama peen must laine ulatub ka dušikabiini, ning seda tootesarjade OVO P ja OVO B allalastavate istmetega, mille must metallkonstruktsioon on kooskõlas puhta piimvalge või oranži istmeosaga.

picture

Dušikabiinid ja uksed Blix Slim

Üks RAVAKi klientide arvates edukamaid dušikabiine on teinud läbi noorenduskuuri. Uus peenem raam lisab dušikabiinile Blix Slim uut võlu ja energiat, säilitades samas selle tuntud head omadused, nagu vaikselt sulguvate uste süsteem, mis ei lase lükandustel kõverduda ega takerduda, ning praktiline uste vabastusmehhanism, mis võimaldab nende alumist serva pöörata nii, et ka kõige raskemini ligipääsetavad kohad täiuslikult puhtaks saaksid. Dušikabiine Blix Slim toodame veerandringi kujulisi, nurgakabiine ja ka niššidesse sobivate ustena.

picture

Eraldi paigaldatav vann ja valamu SOLO

Disaineri Kryštof Nosáli uue vanni alapealkiri võiks olla „Soolo täiuslikule vormile“, sest autor on selles innovaatiliselt ühendanud kaks lihtsaimat vormi: nelinurkse aluse, mis annab vannile visuaalse stabiilsuse ja ovaalse pealmise osa, mis mõjub meeldivalt rahustavalt. Oma minimalistliku välimusega domineerib akrüülvann SOLO vannitoas, ja seda mitte ainult tänu oma sõltumatusele ümbritsevast ruumist. Stiililt sobib sellega kokku plaadile paigaldatav valatud marmorist valamu SOLO. Tänu keskel paiknevale äravooluavale ja mõlemas otsas sümmeetrilisele kergele seljakumerusele sobib vann ka kahekesi kasutamiseks.

picture

Plaadile paigaldatud valamu alune universaalne kapp

Disaini pärl, milles rohkesti ruumi erinevatele asjadele. Plaadile paigaldatavad valamud on moodsates vannitubades vaieldamatuks trendiks. Nende ümber on palju vaba pinda ning võimalus paigaldada segisti vastavalt iga kasutaja isiklikule soovile. Aga kuhu peita vannitoas üha kasvav arv erinevaid pisiasju? Loomulikult kappi. Uuel plaadile paigaldatava valamu alusel universaalsel kapil SUD on mahukas fikseeruv sahtel. Lisaks lakitud valgele on saadaval ka pähklipuu-, tamme- ja satiiniversioon, mis kõik on ühtmoodi vee- ja niiskuskindlad. Tänu süvaimpregneeritud materjalist valmistatud korpusele, mille pind on lisaks ka niiskuskindla fooliumiga kaetud, on kapi veekindlus tõeliselt kompleksne. Kapi disain tõmbab juba esmapilgul tähelepanu oma ebatavaliste ümardatud nurkadega nii esiservas kui ka seina ääres, ning elegantse alumiiniumkäepidemega.

picture

WC-pott Classic RimOff

Tehnoloogia, mis hoiab WC tõeliselt puhtana ning sobib stiililt ideaalselt kontseptsiooniga Classic. WC-potil Classic RimOff puudub täielikult loputusserv, mille alla võiks koguneda erinev mustus. Eenduva servata potis ei ole mingeid ligipääsmatuid uurdeid ega õnarusi, selle pind on täiuslikult sile ja nähtav ning mustusel lihtsalt pole kuhugi koguneda. WC-poti spetsiaalne konstruktsioon võimaldab täpset ja ideaalset loputamist veejoaga, ilma et potti oleks vaja täiendavalt puhastada. WC-poti Classic RimOff disain on stiililt hoolikalt kokku sobitatud samanimelise kontseptsiooniga, mis hõlmab ka mitut vanni, kraanikausse, segisteid ja vannitoamööblit. See annab võimaluse WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus säilitada ja sama disainiga elemente kokku sobitada. Tänu niinimetatud Click kinnitussüsteemile on WC-potti Classic RimOff ka väga lihtne paigaldada. Tualetipott tuleb lihtsalt seinale kinnitatud hoidikutele tõsta, kuhu see turvaliselt kinnitub. Seejärel jääb üle vaid hoidikud kinni keerata ning enam ei tule rasket massiivset keraamilist potti tasakaalus üleval hoida.

picture

Uued õhukeseseinalised plaadile paigaldatavad valamud

Plaadile paigaldatavad valamud on moodsates vannitubades täna vaieldamatuks trendiks. Niisugused lahendused pakuvad palju erinevaid võimalusi plaadi ja valamu omavaheliseks sobitamiseks, valamu asukoha valimiseks plaadil ja ka segisti asukoha valimiseks. Valitud õhukeseseinaline keraamiline valamu lisab interjöörile kordumatut visuaalset kergust. Pakume erineva kujuga uusi õhukeseseinalisi valamuid: klassikalise ümara kujuga valamuid Uni, ovaalseid Ceramic O ja ümardatud nurkadega neljakandilisi Ceramic R.