Google+ Youtube

Tooted

Uudised

picture

Kraanikausid Natural

Universaalse moodsa disainiga valatud marmorist kraanikausid sobivad igasse vannituppa, kus üksikud esemed ei tungi esile, vaid moodustavad koos praktilise ja maitseka terviku. Tüüp Natural Duo annab vannitoa ühisele kasutamisele uue mõõtme. Kraanikausid Natural on mõeldud paigaldamiseks plaadile või otse seina külge. Nende meeldivalt kõrge serv hoiab vett seal, kus see peab olema.

picture

Vannitoamööbel Chrome ja Classic

Vannitoakapid populaarsetest sarjadest Chrome ja Classic on nüüd ka kahe sahtliga variandis. Nii saab kraanikausi alla jäävat ruumi praktiliselt liigendada. Klient leiab ühest vannitoasarjast nii ühe kõrge sahtliga mööbli, mis sobib suuremate esemete hoidmiseks, kui ka uued kapid, millel on kaks sahtlit väiksemate asjade eraldi paigutamiseks.

picture

Uut tüüpi ustega dušikabiinid Blix

Voldikuksed Blix
Tänu dušikabiini sisse volditavatele ustele ei võta need ümberringi ruumi ära, ei muuda sisenemisava kitsamaks ega tee vannitoa põrandat märjaks.
Lükanduksed Blix
Uued kolmeosalised lükanduksed Blix laiendavad kõige populaarsema avamisviisiga uste valikut.

picture

Uue välimusega kraanikausid ja vannitoamööbel Rosa

Kraanikausid Rosa kujutavad endast stiilset paarilist samanimelistele vannile. Sarnaselt vannidega on ka nemad asümmeetrilised ning läbi mõeldud nii, et muudaksid oma kujuga igapäevase kasutamise mugavamaks. Tänavune uudis on nende värskendatud välimised jooned, mille autor on muutnud lihtsamaks nii, et need vastaksid praegusele minimalistlikule trendile.

picture

Kontseptsioon 10°

"Mulle meeldivad lihtsad asjad, aga erikujulised vannid näivad sageli pretensioonikad. Seetõttu üritasin leida midagi vähem keerukat. Lõpuks võtsin klassikalise ristkülikukujulise vanni ja keerasin seda 10 kraadi. Seda meetodit rakendati ka edaspidi valamute ja segistite disainis." Kryštof Nosál

picture

Kinnitamata vann Freedom R

Lihtne ja sirge kaasaegne vann liigsete kaunistusteta. Loomulikult domineerib ruumis, kuid ei varja vannitoa muud sisustust.