Google+ Youtube

Tooted

Uudised

picture

Vann City

Elegantne, ruumikas, silmatorkamatu. RAVAK toob välja uue, mugavas linnastiilis vanni. Akrüülvanni City mõõtmed on 180 x 80 cm ja nii pakub see mugavalt ruumi igapäevaseks lõdvestumiseks. Oma väljapeetusega sobib see suurepäraselt moodsasse interjööri. Selle tagasihoidlik välimus ei vanane kunagi.

picture

Kraanikausid Natural

Universaalse moodsa disainiga valatud marmorist kraanikausid sobivad igasse vannituppa, kus üksikud esemed ei tungi esile, vaid moodustavad koos praktilise ja maitseka terviku. Tüüp Natural Duo annab vannitoa ühisele kasutamisele uue mõõtme. Kraanikausid Natural on mõeldud paigaldamiseks plaadile või otse seina külge. Nende meeldivalt kõrge serv hoiab vett seal, kus see peab olema.

picture

Vannitoamööbel Chrome ja Classic

Vannitoakapid populaarsetest sarjadest Chrome ja Classic on nüüd ka kahe sahtliga variandis. Nii saab kraanikausi alla jäävat ruumi praktiliselt liigendada. Klient leiab ühest vannitoasarjast nii ühe kõrge sahtliga mööbli, mis sobib suuremate esemete hoidmiseks, kui ka uued kapid, millel on kaks sahtlit väiksemate asjade eraldi paigutamiseks.

picture

Uut tüüpi ustega dušikabiinid Blix

Voldikuksed Blix
Tänu dušikabiini sisse volditavatele ustele ei võta need ümberringi ruumi ära, ei muuda sisenemisava kitsamaks ega tee vannitoa põrandat märjaks.
Lükanduksed Blix
Uued kolmeosalised lükanduksed Blix laiendavad kõige populaarsema avamisviisiga uste valikut.

picture

Uue välimusega kraanikausid ja vannitoamööbel Rosa

Kraanikausid Rosa kujutavad endast stiilset paarilist samanimelistele vannile. Sarnaselt vannidega on ka nemad asümmeetrilised ning läbi mõeldud nii, et muudaksid oma kujuga igapäevase kasutamise mugavamaks. Tänavune uudis on nende värskendatud välimised jooned, mille autor on muutnud lihtsamaks nii, et need vastaksid praegusele minimalistlikule trendile.

picture

Kontseptsioon 10°

"Mulle meeldivad lihtsad asjad, aga erikujulised vannid näivad sageli pretensioonikad. Seetõttu üritasin leida midagi vähem keerukat. Lõpuks võtsin klassikalise ristkülikukujulise vanni ja keerasin seda 10 kraadi. Seda meetodit rakendati ka edaspidi valamute ja segistite disainis." Kryštof Nosál

picture

Kinnitamata vann Freedom R

Lihtne ja sirge kaasaegne vann liigsete kaunistusteta. Loomulikult domineerib ruumis, kuid ei varja vannitoa muud sisustust.

picture

Dušikabiin Blix sügava alusega Sabina

Ideaalne lahendus nendele, kes eelistavad dušši - lastele või eakatele inimestele, kes soovivad lõõgastuda duši all. Üks lemmikuid dušikabiine sügava alusega Sabina sobib sinna, kus on vähe ruumi klassikalise vanni jaoks.

picture

Uus särav Pivot sarja dušikabiin

Kulumiskindel ukse avamise mehhanism ja populaarset värvi viimistlus. Uuele Pivot sarjale kuulub koht populaarseimate RAVAKi dušikabiinide seas.

picture

Istmed mitte ainult vannituppa

Paigaldamiseks sinna, kuhu klassikalised toolid ei mahu. Kokkupandavad, vastupidavad, kannavad suurt raskust ja saab paigaldada sisustatud ruumi. Sobivad koridoridesse, rõdudele, liftidesse, esikutesse.

picture

Libisemisvastased ribad

Läbipaistvad ruudu- või ribakujulised kleebised SafeStep ohutumaks liikumiseks vannitoas. Kinnitatakse dušialusele, vanni või keraamilistele plaatidele.

picture

Väike vann Classic

Sobib nii vannitamiseks kui ka dušiks. Pikkus vaid 120 cm. Seina või ukse paigaldusega saate vannist väga avara ja mugava kinnise dušinurga.

picture

Keeratav dušikinnitus

Duši ülemist kinnitust ja käsidušši hindab see, kellele meeldib duši all pesta ja lõõgastuda. Ülemise duši kõrgus on kergesti reguleeritav ühe käega.

picture

Vannitoamööbel Evolution

Üks populaarsemaid kontseptsioone on täiendatud kahe suure kapiga, mis suurendavad kontseptsiooni väärtust. Loodame, et see kontseptsioon muutub veel populaarsemaks uue 170 cm pikkuse vanniga Evolution.

picture

Chrome’i dušikabiinide uued tarvikud

Kontseptsioon Chrome on kõige täielikum vannitoa sisustuse kollektsioon turul. Chrome’i dušikabiinide tarvikud on ka uue disainiga.

picture

Kontsept Chrome

Saage tuttavaks RAVAKi suurima kontseptiga. Kõik tema elemendid sobivad harmooniliselt kokku. Kontseptis on vannid mitmes suuruses, vanniseinad, erilised dušinurgad ja dušiuksed, dušialused ja trapid, vannitoamööbel ja segistid.