Instagram Pinterest Youtube

RAVAK design

Me püüame alati luua tooteid, mis ei ole ainult originaalsed, vaid ka praktilised, kasulikud, tehniliselt läbi mõeldud ja ohutud. Võimekus realiseerida ilu iseendas ei ole piisav, head disainerit iseloomustab peamiselt esteetilise kaalutluse ja harmoonia tunnetus. Hea disainer – see on eelkõige hea tehnik ja insener, kes on võimeline tunnetama töödeldava toote praktilisust ja looma ainulaadsete vormide ja omadustega originaalse toote. Just seepärast valis RAVAK pikaajaliseks koostööks välja need disainistuudiod, mis on võimelised konkureerima sellisel alal nagu autotööstus. RAVAKi jaoks töötavad needsamad disainerid, kes töötavad välja rahvusvaheliste automarkide keresid ja interjööre.

 

Kryštof Nosál – studio Nosal Design

Kryštof Nosál

Stuudio Nosal design asutaja.

Tšehhi tippdisainer, kes tegeleb tootedisainiga. Tema peamine reegel on lihtsad, selge mõttega lahendused. Oma panuse on ta andnud näiteks Narexi toodetesse, ta on Electroluxi meestele mõeldud pesumasina ja paljude RAVAKi kõige populaarsemate vannitoatoodete kaasautor (sari Rosa, sari Chrome, sari 10°, sari Classic, sari Evolution). RAVAKi toodetega osaleb ta regulaarselt mainekatel konkurssidel – ta on kandideerinud auhinnale Czech Grand Design ning võitnud auhinnad EDIDA, Top Design ja Red Dot.

Moto: "Püüan saavutada lihtsaid vahendeid kasutades maksimaalset efekti. Lihtsustamise ja kõige mittevajaliku eemaldamisega sünnib toode, mida me tajume intensiivsemalt."

 

 

Achim Storz – studio Storz

Achim Storz

Stuudio Design Storz asutaja.

Meie vannide kavandamisel kasutab stuudio Storz ära rikkalike kogemusi, mis on saadud Porsche, BMW või Audi autode interjööri loomisel, samuti tarbekaupade kavandamisel firmade Adidas, Hugo Boss ja Colgate jaoks. Achim Storz lisab meie toodetele autorile iseloomulike jooni ja täpseid lahendusi.

Moto: "Disain loob identiteedi. Identiteet loob kuvandi. Kuvand loob edu."